Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Organizacja zaręczyn. Samodzielnie czy z pomocą profesjonalnej firmy? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Ludzie, czy wszystko musicie robić z hukiem?! Organizacja zaręczyn? Z firmą? Serio? Myślałam, że zaręczyny to jest bardzo osobisty i intymny moment, tylko dla dwójki, a nie dla całego stada rodzinnego... Noc poślubną też wspólnie zaplanujecie? Czasami to normalnie oczy na wierzch wypadają...

Comment

Tutaj również uważam,że jest to duża przesada,jeżeli już organizujemy czy planujemy zaręczyny,to najlepiej jeżeli sami wszystko urządzamy,bez pomocy firmy,bo to mija się z celem. Czemu ma służyć? Wtedy zaręczyny będą inne,bardziej szczere?

Comment

Moi znajomi właśnie wrócili z Hiszpanii - zaręczyny były na wieży Sagrada Familia, z widokiem na Barcelonę. Inwencja własna - ale pomysł moim zdaniem piękny.

Comment

Ludzie już serio są leniwi, albo za bardzo zabiegani. Gdybym się dowiedziała, że moje zaręczyny zostały zorganizowane przez firmę, to strasznie byłoby mi przykro. Dobrze, że jestem przekonana, że mój mężuś sam się o wszystko postarał. Oświadczył mi się tam gdzie na siebie pierwszy raz wpadlismy - w warszawskim hotelu Rialto. Oswiadczyny były cudowne i bardzo romantyczne. Samo miejsce jest przeurocze, piękny wystrój art deco, na punkcie którego teraz mam obsesję

Comment

Reklama Reklama Module
          Collapse

Working...
          X