Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
problem z pieścionkiem zaręczynowym Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

hej, hej dziewczyny! witam was bardzo serdecznie. mam ogromną prośbę, czy może któraś ma sprawdzonego fotografa? potrzebuję kogoś na ślub - opcja plener. termin 23 lipiec 2014. bede wam bardzo wdzięczna

Comment

Hej. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma namiary na jakąś organizację godną zaufania, której można przekazać 1% podatku, to prosze podać w komentarzu. Niedługo będę się rozliczać i chcę odpisać 1%. Czekam na propozycje.

Comment

mój był za duzy ale nie mozan bylo go zmniejszyc wiec oddalismy z powrotem czekalam miesiac na nastepny smiechu bylo co nie miara nby zareczyny a pierscionka nie ma

Comment

ehhh, dlatego ja właśnie chciałam z jednym kamieniem, chociaż te z kilkoma rzędami są przepiękne

Comment

Dlatego mam dużego farta, że mam znajomego jubilera

Comment

glupia sytuacja

Comment

Jeśli pierścionek nie był na gwarancji, to już po ptakach... poza tym w sklepie zawsze ci powiedzą, że niewłaściwie użytkowałaś pierścionek, że powinnaś go w pudełeczku trzymać, a nie na palcu nosić i to codziennie!!!))) tak już z tymi reklamacjami jest...niestety...

Comment

Ja również mam pierścionek z brylantem ale od lat kompletnie nic mi się z nim nie dzieje, Był zamawiany na internecie (chyb bodajże nazywa się Brilliant Diamonds coś takiego ), nic mi nigdy nie odpadło a mam pierścionek cały czas , jak gotuję , piorę i sprzątam.

Comment

Zależy od konkretnego sklepu jubilerskiego w którym kupujesz pierścionek,bo jeżeli jest to faktycznie dobra i renomowana firma,to nie ma mowy o złym wykonaniu czy niewłaściwym użytkowaniu z naszej strony. Tym bardziej uwzględniana będzie reklamacja,podstawą jest tylko dobry i sprawdzony jubiler.

Comment

kurczę, nie sądziłam, że z pierścionkiem zaręczynowym mogą być takie problemy, mój z eloi.pl trzyma się wzorcowo, a specjalnie szukałam jubilera długo, który wykona projekt tak jak bym chciała, bo w tych najbardziej znanych, reklamujących się sklepach tylko wszystko narzucone a sumy bajońskie... w eloi nie dość, że wyszło taniej to jeszcze mam taki pierścionek jak dokładnie sobie wymarzyłam

Comment

Reklama Reklama Module
                      Collapse

Working...
                      X