Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Fotografia ślubna trendy Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • Fotografia ślubna trendy

  Interesuje mnie fotografia ślubna z Łodzi. Czy są jakieś charakterystyczne miejsca, gdzie najczęściej robi się zdjęcia ślubne, oprócz Manufaktury?
  Last edited by Mirka90; 01-06-15, 11:19.

 • #2
  Inne ciekawe miejsca w Łodzi na plener ślubny to ogród botaniczny, Park Poniatowskiego, Palmiarnia. Polecam świetnego fotografa pana Bartka Cabana, który fotografuje na terenie całej Polski.
  FOTOGRAFIA ŚLUBNA SESJE NARZECZEŃSKIE SESJE CIĄŻOWE SESJE RODZINNE

  Comment


  • #3
   Myślę, ze fotograf zna ciekawe miejsca gdzie wyjdą oryginalne zdjęcia. Moi znajomi zatrudnili arturgruszczynski.pl i zdjęcia wyszły przepiękne. Takich zdjęć jeszcze nie widziałam jak oni mieli naprawdę. Zrobili sobie z jednego fototapetę i efekt jest po prostu niesamowity.

   Comment


   • #4
    teraz są modne zdjęcia plenerowe i aranżowane, stylizowane na przykład na hobby państwa młodych. My akurat mieliśmy sesję zdjęciową z koniami. Kochamy te zwierzęta! A zdjęcia wykonywały nam panie z fotografki.com.pl Wyszły wspaniale!

    Comment


    • #5
     Mnie ze zdjęć ślubnych podobają się te, które są bardzo oryginalne, więc po tym kątem szukałam też fotografa. Spodobała mi się bardzo oferta na stronie bukowski.photo i mam nadzieję, że uda nam się umówić na spotkanie. Będę się kontaktowała i dam Wam na pewno znać co i jak.

     Comment


     • #6
      Ja bym się zdała na fotografa. on najlepiej wie gdzie zrobić zdjęcia. Najważniejsza jest kreatywność.Zobacz portfolio i sama ocenisz. Wielu fotografom wystarczy głowa pełna pomysłów. Ja zastanawiam się nad fotografem www.zdjecianaslubie.pl. Moja znajoma kilka lat temu korzystała z ich usług i była bardzo zadowolona. Teraz podobno współpracują z jakąś fundacją i prowadzą kursy fotograficzne. Z tego co opowiadała to doskonale współpracują z kamerzystami i księżmi w kościele (mają wszystkie zezwolenia jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych). Widziałam zdjęcia przez nich wykonane w albumie, który otrzymała moja koleżanka i byłam zachwycona. Album był tradycyjny z wklejanymi zdjęciami i opowiadał całą historię ze ślubu. Co do wybory czy fotograf czy kamerzysta to z nimi na pewno obie opcje spokojnie wchodzą w grę.

      Comment

      Reklama Reklama Module
      Collapse

      Working...
      X