Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Sukienka na drugi dzień wesela Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Iwonek
    started a topic Sukienka na drugi dzień wesela

Sukienka na drugi dzień wesela

Witajcie,
    będziemy mieć w rodzinie dwudniowe wesele mojej siostry i ona przeżywa straszną mękę bo nie jaką sukienkę włożyć na drugi dzień - czy długa czy krótka? Mi się wydaje, że lepiej może krótsza bo to już luźniejszy dzień, a z długą to nie wiadomo czy bedzie miała co zrobić później. Co myślicie?

• jowek
    replied
    dziewczyny, podbijam temat - dodać chciałam tylko, że moje ostatnie odkrycie ubraniowe to hexeline, sukienki świetnej jakości polskiego porducenta, na drugi dzień wesela gdyby któraś szukała idealne i można w nich spokojnie potem chodzić!

Leave a comment:

• bernadzia
    replied
    Unapproved
    no tak faktycznie lepiej mieć trochę miejsca, ja ostatecznie się zdecydowałam na igar haiku http://salonslubnybianka.pl/kolekcje/igar/igar-2016/ w takim pięknym łososiowym odcieniu więc z lekko opaloną skórą pięknie to wszystko grało a co ważne dół pięknie prezentował się podczas tańca na czym też mi szalenie zależało

Leave a comment:

• Maylena
    replied
    Unapproved
    Suknie na drugi dzień powinny byc eleganckie ale i luźne. Bo wiadomo, że w drugi dzień zazwyczaj je się nieco więcej

http://www.sprzedajsuknie.pl

Leave a comment:

• jowek
    replied
    o świetna jest! myślisz że jeszcze ją dostanę? Bo na stronie jennifer-vaiano widzę, że widnieje no a wpisuje mi się idealnie w to czego szukam więc byłoby fantastycznie ją upolować

Leave a comment:

• Tuga
    replied
    Unapproved
    Ja na drugi dzień miałam też białą ale faktycznie krótszą żeby było wygodniej ale też inaczej, praktycznie identyczną jak ta http://www.jennifer-vaiano.com/sukni...iano/MAJA.html, wgl bardzo ładne są w tej jennifer-vaiano

Leave a comment:

• michalina5123
    replied
    Najlepiej biała, według mnie. Może być w tym samym stylu, co sukienka z wesela, ale oczywiście mniejsza, znajdziesz wskazówki na http://styly.pl/ tam mają zawsze wszystkie nowości...
    Last edited by michalina5123; 29-10-15, 11:13.

Leave a comment:

• MariaRegina
    replied
    Ja myślę o prostej, białej lub ecru i gładkiej sukience za kolano, bez żadnych wzorków, do tego złota biżuteria i rozpuszczone włosy, czarne lub złote buty

Leave a comment:

• AniaMierzejewska
    replied
    Ważne, abyś się w niej dobrze czuła

Leave a comment:

• Carrie1355
    replied
    Suknienki są teraz bardzo ładne i jest w czym wybierać, ja myślałam o sukience z frędzelków a biust pokryty kryształkami albo cekinkami. Tylko ciężko mi znaleźć taką u mnie w mieście. Na allegro też takich małych, za to dużo plisowanych, podobają mi sie też sukienki tiulowe ale to niestety nie dla mnie

Leave a comment:

• Judyta7
    replied
    Najlepiej wybrać sukienki, które są modne w danym sezonie Ja swoję wiedze czerpie np. z portalu abcslubu.pl, znajdziecie tam propozycje na ten sezon, często od razu z propozycjami dobrania dodatków w zależności od okazji, na którą chcecie daną sukienkę założyć
    Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.
    Last edited by blackyy; 01-07-15, 16:08.

Leave a comment:

• matildepol1848
    replied
    Pewnie, że krótka sukienka a tak na marginesie – to musi być sukienka? Nie może to być na przykład jakiś elegancki kombinezon, teraz są one modne i są naprawdę ładne do szpilek wyglądają rewelacyjnie albo jakieś spodnie eleganckie też mogą być przecież

Leave a comment:

• UltraPawel2466
    replied
    Zamieszczone przez NOVA99 Zobacz posta
    Na drugi dzień wesela, u mnie mówią na to po prostu poprawiny najlepiej ubrać coś krótkiego i wygodnego. Pastelowe/Jasne sukienki są piękne, ale pół sali takie ubierze. Moim zdaniem Panna Młoda na poprawiny powinna ubrać coś kolorowego, rzucającego się w oczy, żeby każdy widział i pamiętał, że to wciąż ona jest najważniejsza i najpiękniejsza na sali. Widziałam w sklepach neonowe sukienki, chyba w tym roku też będą modne. Obok neonowej zieleni, żółci czy różu nikt nie przejdzie obojętnie.
    Pewnie , że tak. Bez przesady z tą krzykliwością , pamiętajcie , młode mężatki , bo zbyt agresywny kolor zwróci uwagę , ale... w negatywnym aspekcie. Sukienka ma robić wrażenie niby dobranej od niechcenia , a przy tym bardzo przycjągająca wzrok wszystkich...

Leave a comment:

• UltraPawel2466
    replied
    Dziewczyny , dziewczyny , dziewczyny...! To naprawde ma drugorzędne znaczenie , byleby dziewczyna- panna młoda wyglądała ślicznie! To nie zależy od długości sukienki! No i ważną rolę odgrywa też... pogoda! Jak będzie lało , długa sukienka wygląda głupio , i tak dalej, i tak dalej

Leave a comment:

• Danuta1180
    replied
    Sukience w kwiatki jestem przeciwna z paru powodów.
    Po pierwsze ten wzór jest już w tym momencie strasznie oklepany, do którego sklepu nie zajrzysz, na jaką cześć garderoby nie spojrzysz wszędzie te kwiatki, do obrzydzenia - -a trochę głupio byłoby żebyś w dniu własnego wesela (poprawin ściślej) była jedną z kilku, kilkunastu dziewczyn w sukience w kwiatki co jest bardzo prawdopodobne.

Leave a comment:

Reklama Reklama Module
Collapse

Working...
X