Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Sukienka na drugi dzień wesela Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Sukienka na drugi dzień wesela

Witajcie,
    będziemy mieć w rodzinie dwudniowe wesele mojej siostry i ona przeżywa straszną mękę bo nie jaką sukienkę włożyć na drugi dzień - czy długa czy krótka? Mi się wydaje, że lepiej może krótsza bo to już luźniejszy dzień, a z długą to nie wiadomo czy bedzie miała co zrobić później. Co myślicie?

Dla mnie zdecydowanie krótka ) w ogóle jest fanką Panien Młodych w krótkich sukniach )

Jak byłam w zeszłym roku na ślubie to w pierwszy dzień Panna Młoda miała długą suknię z koronkami, z kołem itd
    ale jak zobaczyłam ją na poprawinach, gdzie miała krótką prostą sukienkę, masywniejszy naszyjnik i złote baletki...no zauroczona byłam podobała mi się bardziej niż w dniu ślubu

Comment

Ooo... fajny pomysł z prostszą sukienką i masywniejszymi dodatkami złotymi. Dzięki Ślubną planujemy prostą, tak żeby w razie gdy nie uda się sprzedać, można było ją przerobić na krótkszą wyjściową.

Comment

Ja w ogóle jestem fanką prostych sukienek
        Bezy, księżniczki i tony tiulu nie wchodzą w grę w moim przypadku :P

Rozumiem Iwonek, że kiecy jeszcze nie masz?

Comment

Widzę, że mamy podobne gusta tony tiulu to też nie moja bajka bardzo podobają mi się suknie w stylu greckich sukni, długi do ziemi i proste Siostrze udało się znaleźć śliczną sukienkę, białą, lekko rozkloszowaną i o długości do kolan, jest urocza do tego ma szpileczki i złotą biżuterię Ja jeszcze poszukuję swojego ideału;D

Comment

Z doświadczenia mogę napisać, że Panny Młode wybierają prostsze sukienki i krótsze na drugi dzień, ale raczej pozostają w jasnych, białych kolorach.

Comment

Raczej na ślubach na któych byłam w drugim dniu rządziły kolory - czerwony i niebieski

Comment

Zamieszczone przez Iwonek Zobacz posta
                Widzę, że mamy podobne gusta tony tiulu to też nie moja bajka bardzo podobają mi się suknie w stylu greckich sukni, długi do ziemi i proste Siostrze udało się znaleźć śliczną sukienkę, białą, lekko rozkloszowaną i o długości do kolan, jest urocza do tego ma szpileczki i złotą biżuterię Ja jeszcze poszukuję swojego ideału;D
                uroczo krótkie suknie ślubne też kocham! wyglądają bosko

a Ty bierzesz ślub latem?

Comment

drugi dzień jest luźniejszy, więc krótka sukienka jak dla mnie jest idealna. Według mnie też powinna być jasna i prosta, ale to już bardziej zależy od gustu

Comment

Witam,

przeglądam rozmaite magazyny i z tego co zdążyłam zauważyć królują krótkie sukienki. W sumie jedna długa na weselu wystrczy. Dobrze jest się trochę wyróżniać, ale mieć skromną ładną sukienkę.

Comment

Najgorzej jak z sukienki robi się "przebranie" , fajne są sukienki takie do kolan, za krótka też trochę niewygodna przy tańcach

Comment

Jeśli będzie miała długą suknie ślubną podaczas tego wyjątkowego dnia to niech założy krótszą i wygodniejszą na drugi dzień. Może być na przykład innego koloru. Takiego jaki lubi i dobrze się w nim czuje.
                        Last edited by blackyy; 02-06-15, 15:02.

Comment

Ja miałam zwykłą, niebieską krótką sukienkę. Dodam, że na ślubie miałam niebieskie dodatki - buty, kwiaty... W krótkich po prostu lepiej się czuję

Comment

Przecież nie chodzi o to, żeby panna młoda katowała się przez dwa dni w jakiejś niekoniecznie wygodnej kreacji (a może ma przez dwa dni nosić suknię, w której zawierała ślub kościelny? ) Bez przesady, krótka sukienka to żaden nietakt, może śmiało taką założyć jeżeli chce.
                            Last edited by blackyy; 02-06-15, 15:03.

Comment

Sporo dziewczyn ma krótkie suknie, jeśli komuś ładnie w tej długości to czemu nie założyć.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X