Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
przyjęcie w plenerze Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Bez przesady, przecież Msza w kościele nie trwa długo, przyjęcie weselne możesz zorganizować gdzie chcesz

Comment

Bez przesady, przyjęcie można zrobić na sali a na plener można pojechać gdzieś w ładne miejsce na zdjęcia ślubne

Comment

Mimo wszystko wolę przyjęcie w sali weselnej i być niezależnym

Comment

A może warto przed ślubem zapisać się na warsztaty tańca? Jest wiele stylów np. taniec towarzyski, salsa, zumba, tango argentyńskie, taniec nowoczesny. Wszystkich tych stylów nauczysz się w szkole tańca http://podkwadratem.pl/. Osobiście chodzę na lekcje tańca i jestem bardzo zadowolona.

Comment

byłam raz na takim ślubie i nie polecam z jednego prostego powodu- nieprzewidywalna pogoda. Chyba nikt nie chciałbym brać slubu w namiocie podczas burzy no chyba ze sa tacy fanatycy. Moim zdaniem slub powinien odbyc sie w milym kameralnym miejscu zeby juz nie obciaz glowy zadnymi zmartwieniami ktorych w tym dniu i tak jest od groma. Za tydzien ide na wesele w Krakowie w hotelu Best Western Premier i wydaje mi sie ze takie miejsca sa najlepsze wlasnie tym bardziej ze slyszalam same dobre rzeczy na temat tej miejscowki na slub

Comment

U mnie znajoma miała mieć w plenerze, ale w końcu razem z rodzicami wybrali hotel, zresztą bardzo ładny w Paniówkach Biały Dom. Jeszcze tam nie byłam, ale zaproszenie na pewno będzie więc opowiem co i jak.

Comment

Reklama Reklama Module
              Collapse

Working...
              X