Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Jakie obrączki na ślub? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Jeżeli złoto nie wchodzi w grę to może platyna. Gdyby było mnie stać na takie to z pewnością bym takie wybrała. Niestety cena takich obrączek jest wysoka, ale wyglądają rzeczywiście pięknie. Podobają mi się zdecydowanie bardziej niż takie tradycyjne ze złota.

Comment

Platynowe są bajeczne, to widać jak ktoś nosi takie obrączki, bo bardzo szlachetnie wyglądają.My z ciekawości też przymierzaliśmy w aparcie platynowe,aż żal było ściągnąć

Comment

Z największą możliwą przyjemnością! Moja obecna zoneczka też ma alergię na złoto... ale nie taką , powiedzmy ,prawdziwą alergię , z puchnięciem , pryszczami czy czym.s . Dla niej złoto generalnie jest tandetne, że jak u Cyganów... W aparcie kupilem. I są świetne!

Comment

Zamieszczone przez Mellis Zobacz posta
          Platynowe są bajeczne, to widać jak ktoś nosi takie obrączki, bo bardzo szlachetnie wyglądają.My z ciekawości też przymierzaliśmy w aparcie platynowe,aż żal było ściągnąć
          Tak , platyna , białe złoto , zdecydowanie... Ale poza wyglądem , ktory mi się tam osobiście podoba , moja żoneczka stwierdziła , że muszą być srebrne , bo ona wierzy w moc księżyca , zwłaszcza , że ma księzyc w ascendencie , cokolwiek zresztą to może znaczyć

Comment

My mieliśmy obrączki z białego złota, grawerowane, z napisami z tyłu, obietnicami wiecznej miłości, ale to chyba pechowy pomysł, bo już jesteśmy po rozwodzie... chociaż obrączki były naprawdę ładne, ale grawer się wytarł po roku... napis się nie wytarł...

Comment

Nie wiem jak u Ciebie w mieście jest ale ja na Twoim miejscu wybrałabym się do jakiegoś dobrego salonu jubilerskiego, Jeśli jesteś uczulona na złoto to albo platyna albo tytan. W ostateczności srebro choć jednak tego ostatniego nie polecam.Obrączka ślubna ma się wyróżniać.

Comment

Teraz jest mnóstwo antyalergicznych materiałów, więc jest w czym wybierać. A to że obrączka ma się wyróżniać, nie musi oznaczać zaraz że jest ze złota czy platyny... może się wyróżniać kształtem, wzorem lub grawerem wszystko kwestia rozeznania w temacie u jubilera

Comment

Mnie osobiście podobają się takie grawerowane obrączki. Można na nich napisać różne ciekawe rzeczy. Ja na przykład mam obrączkę grawerowaną laserowo http://tablitek.pl/grawerowanie/. Napis się nie zaciera i est dobrze widoczny. Dobre rozwiązanie jak chce się coś uwiecznić!

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X