Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Jakie obrączki na ślub? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Jakie obrączki na ślub?

Witam wszystkich,

7 lipca mam ślub. Pozostało do ogarnięcia jeszcze wiele kwestii. Między innymi nie kupiliśmy jeszcze obrączek. Z uwagi, że jestem uczulona na złoto, to takie właśnie obrączki nie wchodzą w grę. Poradzicie coś?

Ja osobiście w ogóle nie przepadam za złotem
    więc może po prostu srebro?

bo za platynę to już chyba więcej trzeba dać nie wiem jak duży masz budżet na obrączki

Comment

Ja generalnie też nie przepadam za złotem. Z mężem wybraliśmy srebro. Sporo szukaliśmy ale w końcu zamówiliśmy obrączki w Sosnowcu, w Apatycie.

Comment

Obrączki nowoczesne z paseczkiem. Ewentualnie gładkie klasyczne. Możecie też odwołać się do tardycji. Jeśli macie taką możliwość to weźcie od rodziców, dziadków.

Pozdrawiam
        Last edited by MD; 16-06-14, 01:13.

Comment

Jeśli nie złote, to srebne będą najlepsze

Comment

A mnie się podoba połączenie tych dwóch metali

Comment

Z tego co wiem, to chyba się dopłaca urzędnikowi jakąś kwotę za ślub poza USC

Comment

my białe srebro

Comment

polecam obrączki tytanowe, przy okzaji niemalże niezniszczalne

Comment

Zamieszczone przez Iwonek Zobacz posta
                    polecam obrączki tytanowe, przy okzaji niemalże niezniszczalne
                    A tytanowe są bardzo drogie?

Comment

Ja też właśnie nie znoszę złota. Niby wszyscy mówia o nim w samych super latywach ale jakoś ja nie mam do tego przekonania. Dla wszystkich co nie lubią złota mogę poradzić tylko i jedynie srebrno. Jest moim zdaniem lepsze od popularnego złota. Warto się samemu przekonać.

Comment

Jak ktoś już tutaj wyżej wspomniał bardzo ciekawe będzie połączenie tych dwóch metali. Bardzo dobre rozwiązane z perspektywy czasu może znajdą się zwolennicy tego sposobu. Jednak my tytlko tutaj podajemy rady ale wybór do nas nie należy. Jest tutaj kilka ciekawych opinii z których warto skorzystać

Comment

W tej chwili na rynku jest dostępnych tyle modeli że na pewno dobierzecie coś dla siebie, moi rodzice mieli długą historie swoich obrączek w życiu mieli 3 pary, ostatnia jaka zakupili była taka szeroka koloru metalicznego- podobno najmodniejsza w sezonie, ale to było już kilka lat temu.

Comment

Ja i mój narzeczony nie musieliśmy się wybitnie troszczyć o obrączki, bo te nasze były zakupione kiedyś przez jego ojca, na jednej z jego wypraw do Rosji; takie z czerwonego złota, odtąd są pamiątką rodzinną, która trafi się nam

Kłopot z reklamacją internetową ? Nie wiesz jak się za to zabrać ? Sprzedawca nie chcę wysłać obiecanej przesyłki ? Kilka porad http://ujanka.blox.pl/html na ten temat na blogu.
                            Last edited by szefemilee98; 29-06-15, 12:00.

Comment

Zamieszczone przez szefemilee98 Zobacz posta
                              Ja i mój narzeczony nie musieliśmy się wybitnie troszczyć o obrączki, bo te nasze były zakupione kiedyś przez jego ojca, na jednej z jego wypraw do Rosji; takie z czerwonego złota, odtąd są pamiątką rodzinną, która trafi się nam
                              Ooo ale fajnie uwielbiam takie przechodzące rzeczy w rodzinie zwłaszcza jak mają taką historię

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X