Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Tort ślubny, mini torciny czy muffiny?? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Torty zawsze mnie wkurzały i tak naprawdę nikt ich na weselu nie je, wszyscy tylko rozdziabują...i zostawiają... a tort przecież to niemały wydatek jest... ja preferowałabym inny rodzaj słodkiego akcentu może fontannę z bitą śmietaną? Każdy kocha bitą śmietanę

Comment

Ja miałam akurat taką sytuacje ,ze moja babcia jest cukiernikim z wykształcenia więc to ona piekła mój tort weselny i był pyszny ja miałam czekoladowy ale przepyszny tort ajerkoniakowy i z białą czekolada jadłam na weselu u znajomych. Także ja osobiście wybrałabym tort

Comment

Witam, w sumie u nas na weselu zrobiliśmy sobie drzewo genealogiczne i na każdym torcie była twarz naszego członka rodziny, super to wyglądało i nie było to coś zwyczajnego co mają wszyscy.

Comment

Co do wyglądu to ja jeszcze nie mam koncepcji, ale oprócz tradycyjnych form, podoba mi się też taki pomysł jednego wielkiego tortu. Mam nadzieję, że dla takiej zwykłej cukierni nie będzie problemem zrobienie takiego tortu w kształcie serca bo taki mi się podoba bardzo

Comment

Z pewnością nie na tort... teraz już torty wychodzą z mody, no chyba że ktoś chce taki naprawdę super tradycyjny ślub i wesele, to wtedy tylko taki piętrowy tort z własnymi podobiznami zamówić ciasto w zupełności wystarczy

Comment

Według mnie tort, muffiny mogą być dodatkwo

Comment

Mnie się podobają muffiny, ale mężowi zupełnie nie U nas był tort, i był pyszny

Comment

Reklama Reklama Module
                Collapse

Working...
                X