Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Słodki bufet, candy bar, słodki stół na wesele Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Zamieszczone przez HIPERLORIA1067 Zobacz posta
    Poza tym przy takim słodkim stoliku mogą się spotkać osoby, które zasiadły zupełnie daleko od siebie i będą mieć okazje do pogadania.
    o tym nie pomyślałam, super sprawa!

Comment

Cześć. Zastanawiam się jakie wybrac miejsce na przyjęcie ślubne – coś pod miastem, cisza, spokój, ale problemyz dojazdem, czy może miasto, mniej przyrody, ale za to dobra komunikacja mpk i organizacja.

Comment

bardzo podoba mi się pomysł z fontanną czekolady. do tego jakieś owoce obok do wyboru, najlepiej oczywiście truskawki, które można nabić na patyczki i samemu oblać sobie czekoladą

Comment

Jak dla mnie taki słodki stół to naprawdę świetny pomysł, byłam jakiś czas temu na ślubie gdzie właśnie po raz pierwszy się z tym spotkałam i przyznam szczerze że cieszył się naprawdę wielkim powodzeniem

Comment

myślę że taki stolik to świetny pomysł. jeden zdecydowanie wystarczy. na pewno dzieciaki będą często tam zaglądać. dobry jest pomysł z muffinami i pralinami, dodałabym do tego również fontannę czekolady z owocami na patyczkach

Comment

• MD
              trafanon commented
              Edycja komentarza
              Mozna dodac pianki i żelki z fajnymi dekoracjami - koszt niewielki a efekt genialny

oj dużo czekoladowych rzeczy mogło by być. ciężko trafić z tortem, bo to różne gusta na weselu się znajdą. uznaliśmy, że tort wybierzemy tak trochę pod siebie, bo to w końcu jest nasz dzień i należy się nam

Comment

Niestety w ostatnim czasie usługi tego portalu bardzo się pogorszyły. Zmiana wyglądu strony to nie wszystko, należy bardziej weryfikować użytkowników, którzy są coraz bardziej bezczelni i oszukują na potęgę!

Comment

Candy bar - super sprawa!

Comment

Wiele ludzi jednak lubi słodkości, więc na pewno nikomu taki bar nie zaszkodzi.

Comment

no i do tego koniecznie mobilny bar kawowy np. perfect service. bedzie idealnym uzupełnieniem do candy bar. u mojej kuzynki na weselu tak było. fajnie sie sprawdziło. bardzo sie podobało wszystkim gościom.

Comment

To zawsze wygląda i smakuje pysznie.

Comment

Też uważam, że candy bar to świetna opcja!

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X