Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Pomysł na krótki wyjazd zaraz po ślubie Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

My na podróż poślubną wybraliśmy sobie Francję obowiązkowo musimy zaliczyć Luwr oraz Bazylikę czy Katedrę W Paryżu w ogóle jest tyle pięknych miejsc że nie wiem czy tydzień nam wystarczy
    Muzeum Luwr zachwyca turystów ponad 35 tys. eksponatami. Zobacz, co warto zobaczyć podczas pierwszej wizyty!

Comment

Jak dla mnie nad naszym morzem zdecydowanie wygrywa Ustka i warto tam wybrac sie na mały wypad, mamy już tam swoje ulubione miejsce http://www.hotel-lubicz.pl/ i zdecydowanie pozostajemy mu wierni, bardzo wysoki poziom obsługi, świetne spa no i przez to nie musimy się martwić, że w razie braku pogody nie wiemy co ze sobą począć, jak świeci pięknie słońce wiadomo plażujemy, jak nie i tak mamy tam całą masę atrakcji

Comment

Nad naszym morzem może i jest tam najładniej, ale jeszcze piękniej jest np. w hiszpania last minute, w dzisiejszych czasach można tam bez problemu jechać nawet na weekend, a nie zapomnicie go do końca życia.

Comment

a my jak raz zobaczyliśmy jak jest w http://www.hotel-lubicz.pl/ to już przepadliśmy na dobre i innego miejsca nie szukamy na urlopy też wszystkie, pierwszy raz byliśmy tak jak Wam pisałam po ślubie ale teraz na urlop też wróciliśmy bo z takim standardem, jedzeniem i jakością obsługi ciężko coś nad polskim morzem znaleźć, w tym roku była z nami jeszcze moja siostra z dzieciakami i bardzo sobie chwaliła ich właśnie pod kątem przygotowania na przyjęcie najmłodszych, więc ogólnie za całokształt dla nich wielki plus

Comment

My planowaliśmy większy wyjazd pół roku po ślubie, a zaraz po też chcieliśmy na krótko gdzieś pojechać i zdecydowaliśmy się na Kraków. Pojechaliśmy też na dzień do Zakopanego i byliśmy ogólnie zadowoleni. Całość zajęła nam 4 dni, ale pogoda się udała i zregenerowaliśmy siły po weselnej gorączce W Krakowie wybraliśmy hotel przy samym rynku, także bez stresu jeśli chodzi chociażby o komunikację miejską. Generalnie zawsze i wszędzie hotel przy centrum lub bardzo blisko centrum jest lepszy, przynajmniej według nas. Jakbyście szukały i chciały zobaczyć to był www.imperial-hotel.pl Fajne wnętrze, wysoki standard, miła obsługa

Comment

Może Wyspy Kanaryjskie? Nie drogie, a egzotyczne

Comment

My zaraz po ślubie wybieramy się ze świadkami na weekend do Amsterdamu na imprezę. Biuro SolTur ma wiele takich weekendowych wyjazdów. Na prawdziwą romantyczną podróż poślubną dopiero w przyszłym roku, za to coś egzotycznego bym chciała. Jeszcze się zastanawiamy.

Comment

Ja natomiast wiem, że warto zadbać zadbać o ubezpieczenie, na przykład w przypadku nart o polisę narciarską. Ich ciekawa lista jest np. tu https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-narciarskie/

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X