Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Pomysł na krótki wyjazd zaraz po ślubie Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Pomysł na krótki wyjazd zaraz po ślubie

Kochani! Nasz ślub zaplanowany jest na czerwiec, został niecały miesiąc i niby wszystko zaplanowane, ale oczywiście jeszcze wszyscy goście nie potwierdzili przyjazdu, więc jeszcze nie mam wydrukowanych winietek na stół i generalnie coraz bardziej się stresuję. Wiem, że dostaniemy w prezencie podróż poślubną, bo było to z nami wstępnie omawiane, ale będzie ona wykupiona dopiero na listopad, bo tak sobie zażyczyliśmy, żeby pojechać w ciepłe kraje dopiero gdy tu zrobi się zimno. teraz tego żałuję, bo czuję, że będę bardzo potrzebowała wypoczynku bezpośrednio po ślubie. wolne niestety mamy jeszcze tylko na trzy dni po, więc daleki wyjazd nie wchodzi w grę. czy możecie polecić coś blisko, czyli karpacz i okolice, jakieś hotele z basenami i spa żebym choć trochę sobie odpoczęła po weselu? no i spędziła trochę czasu ze świeżo poślubionym mężem?

Zdecydowanie polecam Karpacz! Kilka lat temu byliśmy tak z mężem w cudownym spa - baseny, masaże, sauna, miłe kolacyjki, jacuzzi i wiele wiele innych atrakcji. Spacery po górach latem były cudowne a dodatkowo te widoki - nic lepszego chyba na skromną podróż poślubną nie można polecić! No i cena nie była aż taka straszna - nie pamiętam nazwy ale wtedy było kilka takich miejsc.

Comment

Wyjazd w góry wydaje się najrozsądniejszym pomysłem, ale zsczerze mówiąc wszystko zależy od tego czego oczekujecie. Zbliża się sezon wakacyjny więc i nad morzem i w górach i na mazurach zacznie przybywać turystów więc raczej niestety nici z romantycznego wypadu spędzonego w ciszy i spokoju a witaj miesiącu miodowy przerywany krzykiem dzieci na podwórku

Comment

Znalazłam świetny hotel!!!! I jestem teraz już spokojna o wszystko. Wyjazd już zaplanowaliśmy. Wyjeżdżamy w poniedziałek lub we wtorek. Znalazłam hotel Greno. Na zdjęciach wygląda świetnie, więc o wygody się nie martwię. Tylko muszę chyba jeszcze kilka strojów kąpielowych dokupić, bo tam tyle rzeczy jest. Jakoś taka spokojniejsza jestem, jak już wiem, że po tym szalonym weekendzie, będę mogła odpocząć.

Comment

Hotel Greno to doskonały wybór! Sam kilka razy wypoczywałem z żonką w tym miejscu i z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel wszystkim! Wszystko na najwyższym poziomie! Wypoczęliśmy, zrelaksowaliśmy się i naładowaliśmy baterie na kolejne ciężkie dni! Naprawdę było wspaniale, a Karpacz to piękne, malownicze miasteczko, do którego bardzo chętnie wracamy

Comment

My też musieliśmy zrezygnowac z dłuzszej podrozy poślubnej z kolei z powodu braku urlopu. Jednak całkiem nie odpuscilam i wybralismy sie z moim mężusiem do Ustki na kilka dni w hotelu Lubicz znalezlismy dokladnie to o czym mowisz- baseny, spa itd. świetne na reset po weselu i długich przygotowaniach, ktore troche daly mi w kosc. W koncu moglismy sie soba nacieszyć i troche wyszaleć

Comment

Karpacz jest super, byliśmy tam w zeszły weekend. Dziewczyny, jak jeździcie po Polsce, to bilety kupujcie tutaj https://dworzeconline.pl/info/strefa...ety-promocyjne Tak będzie najtaniej.

Comment

A ja bym wybrała kraj zagraniczny taki krótki wylot samolotem trwa krótko, a przynajmniej ciepło zawsze . A do tego można wykonać tam plener zagraniczny z studiem Charles. Taki film możecie zobaczyć na: https://vimeo.com/136430596 takie połączenie miłego spędzenia czasu i super pamiątki. Ja żałuję że o takim czymś nie pomyślałam. Coś innego niż wszyscy mają.
                Last edited by marysia8383; 07-12-15, 10:58.

Comment

My polecieliśmy do Portugalii. Ciepło, mili ludzie, sporo do zwiedzenia i dobre winko, Gazela się nazywa.

Comment

Ciężko mówić o tym aby Portugalia była dobrym miejscem na krótki wyjazd,samo zwiedzanie kraju to około tydzień czasu. Na krótką podróż polecam Polskie i Słowackie Tatry,gdzie latem można wypocząć zwiedzając przy tym wiele ciekawych atrakcji.

Comment

Na krótko to może Cypr? Wyspa jest piękna, ale mała, więc nie zajmuje dużo czasu zwiedzanie jej. A tamtejsze domy wakacyjne są przepiękne http://www.edom.pl/noclegi/cy/cypr Pogoda też będzie bez wątpienia dopisywać.

Comment

a znacie jeszcze jakieś fajne spa w polsce, które nadają się na wyjazd po weselu?

Comment

my po ślubie pojechaliśmy do Ustki i zatrzymaliśmy się w tamtejszym hotelu Lubicz, mieliśmy zoorganizowany romantyczny pobyt dla dwojga i świetnie go wspominam, było cudnie

Comment

wybierzcie miejscowość z listy przewoźnika, tam gdzie są tanie loty, i sugerujcie się ceną co wam szkodzi, zwiedzicie coś, przeżyjecie przygodę, to moje hobby tak szukam miejscowości.
                            http://tanie-loty.info/
                            tutaj często są promocje, szukajcie a znajdziecie.

Comment

Jeżeli ma to być krótki wyjazd zaraz po ślubie,to najlepiej jeżeli będzie to miejsce gdzieś w PL,np Karpacz czy zakopane,moim zdaniem to bardzo fajna opcja,ewentualnie wyjazd nad morze do spokojniej miejscowości.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X