Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Gdzie na miodowy miesiąc? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • #76
  Chorwacja, Bośnia i Hercegowina z wodospadami

  Comment


  • #77
   W podróż poślubną wybraliśmy się na moją wymarzoną podróż po Europie. Najpierw zwiedzaliśmy autem Niemcy. Później popłynęliśmy promem do Trelleborga http://www.stenaline.pl/trasy/sassnitz-trelleborg i zwiedzaliśmy Szwecje. Zawsze chciałam poznać kraj Astrid Lindgren i miasta gdzie rozgrywają się moje ukochane szwedzkie kryminały. Zdecydowanie najpiękniejszym miastem Szwecji jest Sztokholm. Warto poświęcić co najmniej trzy dni na poznanie jego uroków. Polecam również uroczą Uppsalę oddaloną o ok. 50 km od Sztokholmu. A dla tych, którzy zarezerwowali sobie więcej czasu na zwiedzanie, polecam też Goeteborg, Malmö i Lund.
   Sassnitz - Trelleborg | Linie promowe Stena Line

   Comment


   • #78
    My też planujemy podróż poślubną za granicą. Nasz ślub będzie późną jesienią i planujemy ciepłe kraje, ale jeszcze nie możemy się zdecydować, gdzie chcemy popłynąć w rejs http://tanierejsowanie.pl/s/karaiby-17.html ale pewnie to będą Karaiby albo Ameryka Środkowa

    Comment


    • #79
     gdziekolwiek się wybierzecie, przygoda będzie fantastyczna

     Comment


     • #80
      My planujemy wybrać się do Wenecji

      Comment


      • #81
       Polskie góry są świetne
       ---
       https://niwki.pl/olej-z-czarnuszki-eliksir-faraonow/

       Comment


       • #82
        Przede wszystkim pierwsze pytanie: Polska czy zagranica? Ja zdecydowanie stawiałbym na tą drugą opcję. To jest czas, który warto zapamiętać, więc może Tajlandia? Świetne oferty - mogę Ci zaproponować - są na stronie podrozeirejsy.pl. Jest tam wszystko dostosowane do naszych potrzeb. Możemy skorzystać z tańszych i droższych opcji. To zależy już od nas.

        Comment


        • #83
         Spróbujcie takiego kierunku, którego na pewno prędko nie zaliczycie - postawcie na egzotykę. Kiedy już założycie rodzinę, to o taki wyjazd będzie trudno. W zasadzi kierunków jest ogrom, trudno wskazać konkretny, każdemu może pasować coś zupełnie innego.
         Znajdź stronę biura podróży Logostour. Oni robią właśnie taką totalną egzotykę. I możesz sobie zrobić np. Etiopię, Birmę, albo bardzo oczywiste kierunki jak np. USA albo Chiny. Ciekawa opcja to moim zdaniem Brazylia z Argentyną i Paragwajem. Ogólnie mega wypasionych wycieczek nie brakuje - sami jednak musicie dobrać coś odpowiedniego pod siebie.

         Comment


         • #84
          Niebywale romantycznym miejscem na taki wyjazd jest Petersburg podczas białych nocy. My niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na cały miesiąc lecz tylko na kilka dni więc skorzystaliśmy z oferty Wytwórni Wypraw. Chcieliśmy zobaczyć jak najwięcej, a dzięki planowi wyjazdu i wspaniałemu opiekunowi się to udało. Nocami chłonęliśmy ten romantyczny nastrój jaki panował wówczas w mieście. Było doskonale

          Comment


          • #85
           My z mężem długo się zastanawialiśmy, gdzie pojechać, żeby tą podróż naprawdę zapamiętać. Wybraliśmy wycieczkę do Chin "Trasą Prezydencką" z biura podróży CT Poland, i to co zobaczyliśmy zapamiętamy na zawsze. Kultura, kuchnia, krajobrazy Chin to coś co po prostu warto zobaczyć chociaż raz w życiu. Polecamy każdemu!

           Comment

           Reklama Reklama Module
           Collapse

           Working...
           X