Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Elegancja czy dobre jedzenie Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Elegancja czy dobre jedzenie

No wlascie czy lepiej postawic na lniane serwetki i kieliszki do picia wody a niewielkie porcje lecz pieknie podane
    czy normalne przygotowanie stołow a dobre i duzo jedzenia ??
    na co powinno sie postawic
    sama nie wiem ??

Hmm...a nie można tego razem? nie wiem jak robi się wesela w Twoich stronach. U mnie na Śląsku przeważnie robi się wesele w Domu Przyjęć/restauracji, gdzie płaci się za osobę i wszystko przygotują. Jest na takich weselach elegancko, pięknie stół przykryty, serwetki też i jedzenie też się zmieści na takim stole. Kelnerki tak rozmieszczają jedzenie żeby każdy swobodnie sięgnął i zeby wszystko co ma być w danym momencie było. Więc według mnie można połączyć elegancję z dobrym jedzeniem.

Comment

wiesz co mysle,ze Pleciudze chodzilo,ze czasem w drogich lokalach jest bardzo znikoma ilosc jedzenia, porcje male , jedzenie porcjowane
      wszystko wyglada przepieknie luxusowo ale jedzonka malo
      a w normalniejszych knajpkach jes5t mniej luxusowo ale wiecej jedzonka

tak jest czesto

Comment

ja bym wybrała, mało, a pysznie i wykwintnie, ale to zależy od gości - jak wujkowie lubią sobie pojeść, to już wiadomo, że takie rozwiązanie odpada

kieruj się gośćmi!

Comment

Nie sądzę, że w lokalach jest mała ilość jedzenia...chyba, że w Waszych stronach wygląda to inaczej niż u mnie. Menu ustala się przed ślubem, byłam na weselach w Domach Przyjęć i jedzenia było aż za dużo. Nie obiedzie przykładowo nie było porcjowanych dań, tylko normalnie w półmiskach, talerzach, każdy brał ile chciał. Jak zabrakło - kelnerka donosiła. Mojej przyszłej szwagierce teraz na weselu jedzenia jeszcze zostalo, dostali zapakowane mięsa, tak, że jeszcze w poniedziałek mieli obiadek

Comment

To zależy od standardu miejsca, jeżeli jest wykwintne, każdy dostaje gotową już porcję i faktycznie porcje nie sa duże, bo to nieeleganckie.
            Ale to już wiadomo, przy wyborze miejsca.

Comment

Ja bym jednak postawiła na elegancję, a jedzenia jeśli będzie mało ale ładnie podane i smaczne to jeszcze milej goście będą je wspominać

Comment

popieram , że elegancja jest ważna ale jak będzie mało to ludzie wcześniej się opiją i będzie bardzo wesoło

Comment

Z doswiadczenia wiem ze ludzie na wesele przychodza po to zeby popic i pojesc wiec nie jest dopuszczalne u mnie zeby dostali jakies mikroskopijne porcyjki.
                  Mozne byc i elegancko i jedzenie na polmiskach gdzie kazdy bedzie mogl wziasc to co lubi i ile chce a nie ze dostanie na talerzyku mini porcje czegos czego nawet do ust nie wlozy

Comment

jedzenie na półmiskach to bardzo dobry pomysł bo porcjowane jedzenie powoduje, że ludzie mają niedosyt "jedzeniowy".

Comment

Myślę, że można pogodzić i elegancję, i dobre jedzenie. Restauracja, w której będzie moje wesele, jest naprawdę elegancka, a jednocześnie słynie z dobrego jedzenia. Jedzenie jest w dużych ilościach, ale bardzo elegancko podane, przyozdobione. Gości obsługuje dwóch bardzo eleganckich kelnerów, talerze wymieniane są bardzo często, więc nie tworzy się efekt bałaganu. Kompromis elegancji z dobrym żarełkiem

Comment

Nasze wesele (przyjęcie) potrwa od 18 do 02:00.. To nasz świadomy wybór, rezygnujemy z hucznego wesela na rzecz podróży poślubnej, a przede wszystkim mieszkania, które kupiliśmy w stanie "surowym"
                        Poradźcie dziewczyny i dań na ciepło podać ? Myślę o 3 + jakaś zupka

Comment

Trzy dania na ciepło w tak krótkim czasie? Chyba za dużo... Ja bym postawiła chyba na jedno obiadowe na początku (zupa+coś mięsnego), trochę garmażerki i sałatek, a na końcu jakiś barszcz z krokietem czy miseczka bueff strogonov na koniec

Comment

Working...
                          X