Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
śmieszne nazwy potraw Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• śmieszne nazwy potraw

czytałam na forum tylko nie wiem w którym miejscu o śmiesznych nazwach potraw które się znalazły w menu (w nawaiasach mam zamiar umieścić informację co się pod nazwą ukrywa...oczywiście)...nie mogę znaleść osoby która miała styczność z takim menu.....szukam pomysłu

Hmmm... a propos nazw potraw weselnych (to trochę nie na temat będzie ), to kiedy zaproponowano mi menu - 4 wersje - w jednym z nich był rosół z jajkami przepiórki... I wcale nie jestem ciekawa, jak toto smakuje

Comment

U mnie tez bylo cos takiego.Odpadlo;/
      A jak z menu wlasnie?Co podajecie?Dajecie gosciom dania do wyboru,czy jest jeden rodzaj np.zupy itp?

Comment

dostałam od właścicieli sali menu i mam sobie wybrać potawy, ale chcę to zrzucić na gości mam strone weselną na której m.innymi znajdzie się lista z jedzonkiem do wyboru, poza tym chce aby goście wpisywali mi swoje ulubione utwory jak wypali będziemy im je dedykować, na razie na stronie umieściliśmy zdjęcia z dzieciństwa i zdjęcia z naszych szalonych imprez, znalazły sie też zdjęcia ślubne naszych przyjaciół i rodziny , nawet nie wiecie jaka to frajda, blog jest opatrzony hasłem więc zainteresowani nie muszą się bać że wpadnie to w niepowołane ręce

Comment

migaweczka super pomysł! Gdyby mi się chciało też takie coś zrobić...
          Też zamierzam zebrać utwory, które będę mogła zadedykować gościom - to taki miły gest. Co do menu, raczej nie będę tego z gośćmi ustalać Wybiorę jedno z menu, które nam zaoferują (już je zresztą widziałam), ewentualnie coś pozamieniam - nie każdy lubi flaczki, ale bigos raczej tak - i postawię na wiejskie, każdemu znane potrawy, żadnych awangardowych pomysłów

Comment

szanuje wybory , każdy ma swój punkt widzenia, ale ktoś mi powiedział że bigos to każdy na święta jada i schabowego, nie chce stawiać na wynalazki ale jednak trzymać się dań w miare oryginalnych , tam gdzie robimy wesele już z doświadczenia wiadomoże jedzonko jest pyszne i duże porcje i stół wiejski już się nie sprawdza - już się ,,przejadł" my planujemy zamiast tego pieczonego prosiaka i ewentualnie bimber , ale jakieś nogi wiszące są często nietykane, to samo ze stołami rybnymi.... w naszym menu jest 5 dań gorących co wszyscy zgodnie twierdzą ,że w zupełności wystarczy zresztą u nas są duże porcje no i zakąski....
            ale dalej nikt nie pisze mi o fajnych nazwach potraw

Comment

Jasne, że każdy zrobi, jak będzie chciał
              U mnie też są zakąski, sałatki, owoce itd., 5 dań gorących, obiad główny - ale żadnych mięs w galarecie, ryb, flaków, itp., bo wiem, że większość tego nie ruszy... Z doświadczenia na innych weselach i w rodzinie wiem, co ludzie jedzą, a czego zwykle nawet nie tkną.
              Swoją drogą, na poprawiny planuję pieczonego barana i beczkę piwa

Comment

Eloe, masz rację, że najlepiej sprawdzają się typowe Polskie potrawy typu kotlet, flaki bigos. Wiem coś o tym, bo się nachodzę po weselach i widzę co ludzie jedzą bardziej chętnie, a co mniej chętnie.
                Najgorzej jest z daniami typu: pasztet rybny, surowy łosoś i takie tam. Jest to uważane za wykwintne i dużo droższe od klasycznego schabowego, a większość osób tego do ust nie weźmie niestety.
                A schabowego, czy devolaja, czy kurczaka prawie każdy.

Ale to też zależy od ludzi, jak się zna swoją rodzinę to się mniej więcej wie co zjedzą chętnie, a co nie.
                Jeśli większość rodziny lubi np. owoce morza, to czemu nie.

Comment

No fakt,ale my chcemy dac np.drugie danie do wyboru-mieso lub ryba,bo wiem,ze u nas duzo ludzi rybenke opyli z przyjemnoscia.
                  Moglismy miec pieczonego swiniaka jako atrakcje wieczoru(no rozumiecie?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To MY mamy byc atrakcja wieczoru,a nie prosiak!

Comment

buehehehe...rozbawilas mnie ta atrakcja wieczoru

Comment

Proponuję żebyście wyskoczyli nago z tortu!

Comment

No to by dopiero była atrakcja wieczoru!

Comment

Nago, tylko w kabaretkach i z czerwonymi piórami na głowie!

Comment

Dobrze,ze chociaz Wy glosujecie na nas jako atrakcje,a nie na prosiaka.
                            Dzieki!

Comment

Ale gdyby prosiak miał kabaretki i pióra na głowie...

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X