Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Peeling do twarzy Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Peeling do twarzy

Co sądzicie o peelingach do twarzy? Mają dobry wpływ na skórę? Lepszy niż inne środki myjące?

Peeliongi świetnie sobie radz z zaskórnikami i to chyba ich największy plus.

Comment

Jasne, że peeling ma dobry wpływ na skórę. Będziesz się czuć na maksa świeżo, zobaczysz.

Comment

Nie wiem, nie używam. Myję twarz tylko wodą.

Comment

Zamieszczone przez Balbala Zobacz posta
          Nie wiem, nie używam. Myję twarz tylko wodą.
          Serio? I masz zdrową twarz?

Comment

a ja mam dla Was coś jeszcze innego http://www.garnier.pl/twarz/piekno/g...-plus-maseczka A mianowicie cudeńko 3 w 1 Jest tam i peeling, i maseczka, i żel myjący. Uwierzcie mi, że po tym twarz jeszcze niesamowicie oczyszczona.

Comment

Jak mam być szczera to moja skóra jest w o wiele lepszym stanie kiedy nie używam peelingów, niż wtedy, gdy ich używam..

Comment

Uwielbiam peeling, od razu cera lepiej się prezentuje

Comment

Peeling jest czymś bardzo dobrym do oczyszczenia twarzy, ale nie można go stosować codziennie, bo się skórę twarzy podrażni. Jak piszą na http://www.ezebra.pl/Sucha-skora-twa...504873872.html peeling jest jedną z czynności jaką wykonuje się przy procesie odżywienia skóry po lecie.
                  moniczek może skóra nie wygląda lepiej dlatego, że za często ten peeling stosowałaś. Trzeba jeszcze pamiętać, że peeling jest po to aby złuszczyć skórę, głęboko ją oczyścić czy nawet pobudzić i po nim należy zawsze użyć kremu

Comment

Reklama Reklama Module
                  Collapse

Working...
                  X