Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Zdrowe paznokcie Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Zdrowe paznokcie

W jaki sposób dbacie o paznokcie? Moje są zniszczone i łamliwe. Czy powinnam zastosować jakąś odżywkę?

Przede wszystki zetnij je od zera, bo podobno rozdwojonych paznokci nie da się już uratować. Do tego kup jakąś odżywkę, olejek rycynowy. Smaruj nim codziennie paznokcie i zobaczysz ogromną różnicę.

Comment

Ładnie je spiłuj, posmaruj jakimś kremem i stosuj odżywki. I jak malujesz paznokcie, to używaj porządnych lakierów, takich jak te http://www.maybelline.pl/Produkty-do.../colorama.aspx Byle jakimi lakierami tylko zaszkodzisz paznokciom.

Comment

moniczek ma rację - olej najlepszy. Ja ci radzę nie malować ich niczym na razie - nawet odżywkami.
        Jak będziesz stopniowo smarować, to w końcu się wzmocnią.

Comment

gdy moje paznokcie były w złej kondycji przede wszystkim jadłam więcej owoców i warzyw ale i nakładałam odżywkę eveline 8w1 i teraz mocne zdrowe paznokcie na które nakładam hybrydy makear, i cieszę się ładnymi paznokciami ok 3 tygodni

Comment

Zdrowa dieta jest tu ważna, ale nie tylko są przecież specjalne odżywki do paznokci

Comment

A często malujecie paznokcie? Ja raz w tygodniu, zazwyczaj w weekend. Teraz sobie szukam nowych kolorków - http://www.maybelline.pl/produkty-do.../colorama.aspx . Dużo mam takich letnich, neonowych ale już teraz mi nie pasują. Czas na jakieś inne, bardziej stonowane kolory

Comment

Ja bym poszukał info na ten temat w Internecie. To sie zaskakująco często opłaca

Comment

To bardzo wazna kwestia.

Comment

Ja używam na paznokcie oleju rycynowego i w ogóle się nie łamią

Comment

Samo dbanie o paznokcie nie wystarczy, ważne jest też żeby uzupełnić ewentualne niedobory witamin i minerałów w naszym organizmie bo to one najczęściej odpowiadają za słabą koncydycję włosów skory i paznokci. Mało tego, wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że także takie braki w minerałach odpowiadają za zdrowie zębów i dziąseł. Także dbajmy o to!

Pozdrawiam,
                      ortodonta Wołomin

Comment

Warto z tym iść do dermatologa...
                        ---
                        chemia do szamba
                        Last edited by misiu l300; 26-01-18, 12:41.

Comment

Zdrowe paznokcie są świetną bazą do tego, aby zrobić sobie hybrydy. Mam nadzieję, że ktoś z Was może mi polecić jakieś poradniki, bo chciałabym zamówić sobie lakiery neonail na stronie https://tagomago.pl/collections/neonail Może jesteście w stanie mi powiedzieć, czy są dobre? I tak będę zamawiała tylko te podstawowe, żeby nie wydawać pieniędzy, bo do końca nie jestem pewna, czy się sprawdzą.

Comment

Reklama Reklama Module
                          Collapse

Working...
                          X