Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Odchudzanie przed ślubem Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Myślę, że nie będzie zaskoczenia, gdy napiszę, że konieczna jest dieta W tych czasach możliwa jest nawet dieta online, więc wymówka z brakiem czasu na dietetyka jest kiepska Na ćwiczenia też można znaleźć parę minut dziennie. Więc dziewczyny, nie ociągać się, tylko do roboty! Wierzę w Was

Comment

Ja przed ślubem wpadłam w szał odchudzania. Nie miałam do stracenia nie wiadomo ile ale zależało mi na tym aby stracić te dodatkowe kilogramy w 4 miesiące. Wspomagałam się suplementem therm line pro http://thermline.com.pl/therm-line-pro i udało się

Comment

myslicie że branie jakiegoś specyfiku pomoże schudnąć w ostatniej chwili? jeśli tak to jaki polecacie, może ktoś testował przed ślubem?

Comment

najlepiej jest ograniczyć kalorie do 1500 dziennie oraz zacząć się ruszać wówczas schudniesz
          Jak szybko schudnąć? 5 (100%) 5 votes Jeżeli zależy ci na szybkiej utracie wagi i oczekujesz pewnych rezultatów, przeczytaj jak szybko schudnąć, czyli jakiej diety i ćwiczeń fizycznych potrzebujesz, by już niedługo zyskać upragnioną sylwetkę. Szybka dieta odchudzająca Szybka dieta nie musi się równać niepowodzeniu. Szybka i skuteczna dieta opiera się na kilku filarach: Szybko …

Comment

Tu chyba trzeba przede wszystkim podjąć wysiłek, zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.

Comment

Popytałbym o to znajomych. Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

Comment

mi na odchudzanie pomogły zioła szwedzkie: http://badsfera.pl/kasza-kuskus-spos...osci-odzywcze/

Comment

Myślę, że na skuteczne odchudzanie przed ślubem nie ma już czasu. Możesz się poddać zabiegowi liposukcji np. metodą Body-Jet. To jest o tyle dobre, że okres rekonwalescencji nie trwa długo. Ja wykonywałam ten zabieg u lek. med Tomasza Mierzwińskiego z Bona Dea więc mogę polecić.

Comment

Każdy organizm jest inny. Czasami ktoś je mniej, niby zdrowiej, a nic się nie dzieje. To też nie jest tak, że wystarczy 20 min pobiegać na bieżni i będzie ok. Aby zrzucić zbędne kg trzeba wykonywać też odpowiednie ćwiczenia. Dlatego moim zdaniem, jeśli wyznaczymy datę ślubu, to można już coś zacząć działać. W rok czasu czy nawet pół roku można osiągnąć wiele, jednak tylko pod okiem trenera oraz dietetyka. Fajnie zeszczupleć nie tylko na ślub, ale tak po prostu, dla siebie. Porzucić dietę zaraz po ślubie i odbić sobie kg podwójnie to chyba nikt by nie chciał. Moja siostra wychodzi za mąż latem 2018 roku. Już teraz poszłam z nią do dietetyka - jej cel to ślub a mój dobrze wyglądać ogólnie, również na jej ślubie. Od mojego przytyłam 8 kg niestety, bo właśnie ograniczałam się przed nim mocno, a potem sobie poluzowałam wszystko i tak 8 kg szybko przyszło. Byłyśmy w gabinecie Projekt Zdrowie. Nowe punkty, ale personel doświadczony, nastawiony na pacjenta. Pani dietetyk uspokoiła moją siostrę, zmotywowała do działania i powiedziała, że do lata zrzuci kilka kg. Moja siostra chce niewiele bo 6-7 kg ale jednak wcześniej na własną rękę się jej to nie udało, stąd decyzja o dietetyku. Ja też jestem pozytywnie nastawiona. Dostałyśmy indywidualnie, każda inną dietę. Ja jeszcze w międzyczasie staram się z mężem o dziecko, także pod tym kątem tez ułożono mój jadłospis. Jestem dobrej myśli. Jak myślicie o dietetyku to Projekt Zdrowie jest w różnych miastach, możecie sprawdzić na ich stronie projektzdrowie.info gdzie, jeśli jesteście ciekawe i szukacie akurat kogoś dobrego. Trzymajcie się i nie zostawiajcie odchudzania na ostatnią chwilę. Pozdrawiam

Comment

Reklama Reklama Module
                    Collapse

Working...
                    X