Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
sztuczne rzęsy??? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• sztuczne rzęsy???

Jestem ciekawa co mi powiedzie o sztucznych rzęsach. Nigdy takich nie miałam a słyszałam ze czasem są z nimi problemy np że cos uwiera, boli...
    Samam mam krótkie rzęsy i nawet jak są dobrze pomalowne to ich nie widac a myslę że to dużo zmienia w wyglądzie twarzy...

Tanczylam kiedys w zespole Piesni i Tanca, i tam na wazniejsze koncerty przyklejalysmy rzesy. Na krotko dosc, max pol godziny, generalnie nie przeszkadzaly, ale po odklejeniu czulo sie duuuza ulge. Na slub raczej nie polecam, ja bym sie na pewno nie zdecydowala, za duzy stres, do tego lezki moga dojsc i co wtedy, nawet sie dobrze oczu nie da wytrzec, bo one sa potem malowane razem z naturalnymi. No chyba ze masz naprawde bardzo ciekie i krotkie swoje wlasne, to moze, ale tylko przylkejone przez kosmetyczke.

Comment

dzięki za odp.
      no właśnie jak coś to chciałam żeby kosmetycza to zrobiła przy okzaji makijażu.
      sama nie wiem czy bym bogła tak sobie cos przy oku przyklejac
      dobrze że szkieł kontaktowych nie noszę.
      a łezki faktycznie mogą polecieć...
      hmmm rozważę to

Comment

ps . widzę ze Ty tydzień pomnie

Comment

Ano tydzien, a ten rok to zleci pewnie szybciutko, juz sie doczekac nie moge
          ps. a jak sie zdecydujesz na te rzesy, to koniecznie zrob sobie probe na jakiejs imprezce

Comment

jak coś to przed naszym weselem mamy jeszcze jedno w rodzinie ( w czerwcu) myślałam że ewentualnie jakis próbny makijaż na tą okazję i może wtedy wypróbuję.
            ja tez się nie mogę doczekać
            przynajmniej mamy duuuuuuuuuuuuuuzo czasu żeby dokładnie wszystko zaplanować.

Comment

ja też nigdy ich nie przyklejałam, więc wypowiem się z tego co mi kuzynka opowiadała - faktycznie jak mówiła przedmówczyni czuje się ulge po zdjeciu. Nie polecam jeśli ktoś jest uczulony, bo może przynieśc opłakane efekty, dlatego jeśli się zdecydujesz to zalóż je sobie z tydzień wcześniej i zobacz co o tym myśłisz.
              Ja uważam, że nie ważne jakie co się ma ważne że prawdziwe

Comment

A nie obawiacie sie że sie Wam odkleją?

Comment

piękne slowa dafne (nie ważne jakie byleby prawdziwe)
                  nie wiem jak sie je mocuje i ile się trzymają ale koleżanka miała na swoim weselu, spała z nimi i na poprawiny też je jeszcze miała.

Comment

Sztuczne to takie nienaturalne. A to najważniejszy dzień naszego życia, więc musimy czuć się komfortowo.

Comment

komfortowo wiec wygodnie ale i komfortowo więc pięknie

Comment

a czy naturalne nie jest najpiękniejsze??

Comment

hmmm... w większości przypadków pewnie tak...
                          a jeśli nie to pewnie w przypadku wyjątków potwierdzających regułę...

Comment

ja osobiście uważam, że sztuczne rzęsy wyglądają jak u takiej lalki. Normalna barbie.

Comment

spokojnie, wszystko z umiarem. Nie wiem czy się tak da ale chciałabym tak subtelie, delikanie wiem o co Ci chodzi z tą barbie... i popieram nie lubię zbytniej przesady w makijażu.
                              Ale moje naturalne rzęsy śą... no trudno to opisać... po prostu króciutkie i ich nie widać. A jak dziewczyny maja ładne naturalne rzesy to cała buźka od razu ładniej wyglada.

Comment

Working...
                              X