Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Gdzie znajdę kosmentyczkę lub fryzjera Page Title Module
Move Usuń Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Gdzie znajdę kosmentyczkę lub fryzjera

Witam,

zachęcam do skorzystania z naszej bazy firm:

http://abcslubu.pl/wyszukiwarka_zaawansowana/

Pozdrawiam,

Ja polecam <zakazana reklama> w Krakowie Pani robią sliczne fryzurki Ja zawsze jestem wniebowzięta gdy robię balejarz jeszcze nigdy żadna fryzjerka nie robiła takich cudów z włosami
    Last edited by Princi; 27-11-13, 19:31. Powód: spam

Comment

Dzień dobry. Bardzo ciekawi mnie jak to wszystko działa. Jaka jest kolejność wykonywanych czynności i jakie jest prawdopodobieństwo popełnienia błędu, który rzutuje później na efekty końcowe. Czy ktoś coś wie?

Comment

Generalnie wydaje mi sie, ze jesli chodzi o zabiegi na twarz to powinno się wykonać te najbardziej inwazyjne max ok 1,5 miesiaca przed ślubem... Tak na wszelki wypadek. Ja serie peelingow i zluszczania zaczne juz kilka miesiecy przed moze wykonam tez jakas mezoterapie a co tam! Manicure i pedicure oczywiscie bezposrednio przed - jakiś peeling ciała ok tygodnia przed imprezą

Comment

Mieszkam w Krakowie i generalnie bylam juz w wielu salonach, ale jesli dziewczyny szukacie fajnej i przyjmnej atmosfery to polecam J'adore, Dermed lub tego typu miejsca. Dermed jest dobry, ale dosyc drogi a ten drugi salon ma naprawde przystepne ceny i przede wszystkim oferuje bardzo wysoka jakosc.

Comment

Ja polecam Bali Beauty House na Krowoderskiej
            Genialna fryzjerka Anya tam pracuje wiem, że mają zabiegi na twarz, ale jeszcze nie miałam okazji korzystać

Comment

ja oddaje moje włosy w ręce Pani Doroty (Warszawa, Praga) i jeszcze nie żałowałam swojej decyzji. Zawsze perfekcyjna koloryzacja + cięcie. a ułatwienie wyszukiwania nowych usług ma przynieść mbooking

Comment

Ja polecam salony expert, profesjonalne, np. Loreal Professionel. Jeszcze się nie zawiodłam, ani jeśli chodzi o zabiegi ani o fryzurę ślubną. Fryzjerzy mają spore doświadczenie, biorą udział w konkursach, pokazach, targach, a kosmetyki, których używają są najlepsze. W całej Polsce mają swoje salony, więc na pewno coś u siebie znajdziecie.

Comment

nie lubie fryzjerow z polecen, zawsze szukam indywidualnie. i tak oto trafilam na przecudowny salon fryzjerski, gdzie zachwycila mnie domowa atmosfera i niestandardowe podejscie do klienta - vintage salonik fryzur w Warszawie. teraz czeka mnie przeprowadzka do Gdanska, mam nadzieje,ze znajde tam miejsce, ktore rowna sie vintage

Comment

Fotografia Ślubna Nowy Sącz i jedziemy wszędzie, tu znajdziesz wszystkie inf. http://fotograf-slub-nowy-sacz.pl

Comment

Ja zastanawiam się nad paznokciami i myślę, że te ślubne wykonam w http://www.ateliermagnitica.pl/manicure-hybrydowy/ Chciałabym się zdecydować na manicure hybrydowy ze względu na to, że wygląda to bardzo naturalnie i nie trzeba dużo, by uzyskać fajny efekt. Mam nadzieję, że wyjdzie tak, jak sobie zamarzę.

Comment

Reklama Reklama Module
                      Collapse

Working...
                      X