Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
makijaż ślubny - galeria Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Zamieszczone przez lilijka
    Pyla, makiją zjest ok, ale genaralnie wprowadziłabym klka poprawek. Przede wszystkim chyba zwęziłabym kreskę, bo jest zbyt mocna jak na slub, A po drugie, wewnętrzne kąciki zaznacz perłowym jasnym cieniem, np. białym bądź beżem. To bardzo rozjaśni oko. Tak samo możesz rozetrzec jasny cień pod linią brwi.
    Jesli masz jeszce teraz makijaż skróbuj domalowac tym jasnym cieniem i zrób zdjęcie jeszcze raz.
    zgadzam w 100%

ja sie dlugo zastanawiam co tu napisac
    kreska plus tak zrobiony makijaz absolutnie mi nie pasuje... wiec poprostu radzilam z szczegosc zrezygnowac, np. albo mniejsza kreska, albo bardziej naturalny cien na rzecz mocnej kreski

aaa i trzeba zauwazyc ze makijaz byl robiony rano a zdjecie pozniej wiec jak na probny makijaz to sie juz troszke roztarl... bo wydaje mi sie ze kosmetyczka nie przylozyla sie do niego zbyt dobrze... i dlatego jest ten efekt braku rozswietlenia

Comment

• Macie rację. Zdecydowanie brakuje tu jasności. Niestety makijaż już został zmyty więc nic nie poprawię, ale udam się jeszcze raz gdzieś indziej na próbny i będziemy tworzyć

Comment

• Pyla, zgadzam się z dziewczynami, myślę, że dobrze zrobisz próbując jeszcze w innym miejscu

Comment

• Mi się bardzo podoba stylizacja ślubna tej pani poniżej

Makijaż ślubny:
          http://s3.amazonaws.com/wedding_prod..._flowers_m.jpg

I fryzurka jednocześnie też jest cudowna:
          http://s3.amazonaws.com/wedding_prod...0655af0d2980_m

Lubię taki romantyczny wygląd!

Comment

• anka__83, po prostu rewelacja, jak dla mnie perfekt! Romantycznie, skromnie, a zarazem tak seksownie, cud miód malina!

Comment

• Super!!

Comment

• ślicznie, szkoda,że nie jestem blondynką, tylko zimna zimą

Comment

• anka__83, sliczna stylizacja

Comment

• zapisałam sobie zdjęcia, PM wspaniale wygląda, makijaż super! t

Comment

• anka__83, bardzo ładny makijaż, niestety ja źle czuję się w odcieniach brązu.

Comment

• Mnie bardzo urzekła ta stylizacja, zabieram te zdjecia ze soba do kosmetyczki i fryzjera, żeby wyczarowały cos takiego. Mam nadzieje, że sie uda

Więcej zdjęć tej pani pod linkiem http://www.projectwedding.com/photo/list/kohler44
                        Wyglądała pięknie dla mnie. Zapraszam do oglądania!

Comment

• tez bardzo podoba mi sie ten efekt
                          dzis znalazlam cos takiego:
                          http://www.blackdress.pl/g-fryzury-slubne/9730464.jpg zdjecie takie sobie ale bardzo podoba mi sie efekt

Comment

• anka__83, bardzo ładnie wygląda, ale chyba tez nie kazdemu taki makijaz by pasowal.

Comment

• Zamieszczone przez awerilla
                              anka__83, bardzo ładnie wygląda, ale chyba tez nie kazdemu taki makijaz by pasowal.
                              awerilla oczywiście, zgadzam się w 100%. To jest wyłącznie mój typ. To tylko jedna z wielu propozycji, które pojawiają się w tym wątku.

Comment

• m.morgan, już komentowałam to zdjęcie, ale zrobię to jeszcze raz - i makijaż i fryzura - genialne! Z tym, że do tego kobieta ze zdjęcia jest śliczna i światło na zdjęciu jest idealne. A że ja też mam jasną cerę, skórę i długie, jasne włosy, to się z tym zdjęciem utożsamiłam

Comment

Working...
                                X