Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Targi Ślubne Katowice 28.01.2014 Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Targi Ślubne Katowice 28.01.2014

Witamy przyszłe pary młode chcielibyśmy serdecznie zaprosić na

"Targi Ślubne"

organizowane w naszym lokalu wstęp wolny, mile widziana rezerwacja poprzez meila

28.01.2014 Wtorek
    start 17:00 - 22:00

Na targach będą:

- degustacje potraw z naszych menu weselnych
    - degustacja wyrobów swojskich wędzonych w naszej wędzarni
    - degustacje tortów i ciast weselnych
    - atrakcyjne gratisy dla przyszłych par młodych
    - fotografowie
    - dj-e
    - zespoły muzyczne
    - makijażystki
    - florystki
    - samochody do śluby i wiele innych... Serdecznie zapraszamy

Restauracja "Stara Baśń" Katowice dąbrówka Mała ul wyrobiskowa 5
    Last edited by Niczka; 14-01-14, 21:43. Powód: spam

Mam nadzieje,ze to nie bedzie reklama jak powiem,że moje wesele było własnie u Was

Comment

Powiem więcej : Nie wiem czy to nie będzie najlepsza reklama

Comment

A ja się tak zastanawiam moi drodzy, czy w tych Targach Ślubnych, może nie konkretnie tych wspomnianych wyżej warto uczestniczyć. Sam brałem udział kilka razy i za każdym razem jestem zasypywany ofertami osób, których później i tak nie pamiętam i zaczynam na nowo poszukiwania odpowiednich firm z branży w internecie. Wiem, że faceta takie targi ślubne mogą przerażać, ale czy dziewczyny mają coś więcej poza ogólnym zarysem trendów ślubnych? Wydaje mi się, że zbyt wiele wynieść się nie da. Jeśli się mylę, proszę krzyczcie

Comment

• maciejp
          maciejp commented
          Edycja komentarza
          Jest coś w tym, co napisałeś... Dla mnie takie targi to zbyt duży natłok wrażeń, zapachów, obrazów itp. Natomiast moja żona uwielbiała chodzić na tego typu targi przed naszym ślubem.

targi ślubne to dobra rzecz nie tylko dla planujących wesele, bywam na takich targach, to okazja, żeby zorientować się co nowego w branży, a jak ktoś pracuje w branży ślubnej albo nawet "około ślubnej" to raczej powinien się na nie regularnie wybierać, żeby wiedzieć, co jest na czasie, ale też trochę dla klimatu

Comment

Zamieszczone przez MrRosario2209 Zobacz posta
          targi ślubne to dobra rzecz nie tylko dla planujących wesele, bywam na takich targach, to okazja, żeby zorientować się co nowego w branży, a jak ktoś pracuje w branży ślubnej albo nawet "około ślubnej" to raczej powinien się na nie regularnie wybierać, żeby wiedzieć, co jest na czasie, ale też trochę dla klimatu
          ja pracuję w branży ślubnej i chodzę n targi
          ale jakbym planowała wesele to w życiu bym tam nie poszła :P
          wolę oglądnąć w sieci i na spokojnie pojechać do danych miejsc

Comment

Takie targi bardzo pomagają, są tam specjaliści, którzy doradzą i przekonają do odpowiedniego zakupu..ja sukienkę już mam, mój narzeczony rzecz jasna garnitur, sala wybrana zastanawiamy sie nad wódką bo ja chciałabym ozdobne, widziałam z polanina śliczne z możliością graweru.. muszę przekonac mojego partnera - w koncu wesele ma się jedno!

Comment

my właśnie wybieramy 31 stycznia na tagi do Krakowa. Mi tez bardziej podobają się elegantsze wódki a nie takie zwykłe, nie słyszałam ani nie widziałąm tego polanina, może na targach coś będzie to obejrzymy i zdecydujemy

Comment

a to takie stoiska np z polanina myslisz, że będą? to i ja będę musiała swojego namówic! powiedz koniecznie po targach jak wrażenia.

Comment

może gdzieś na ich stronie można sprawdzić czy będą lub przedzwonić.

Comment

i jak złapałaś namiary na polanina?

Comment

Ja się wybieram na targi 31.01.2016 . Nie mamy jeszcze samochodu ;( i to jest główny cel wizyty na tych targach

Comment

z tego co wiem to polanin będzie w niedziele w Krakowie na targach, ale nam się trafiło

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X