Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Jak oryginalnie złożyć życzenia ślubne? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Jak oryginalnie złożyć życzenia ślubne?

Ostatnio byłem na dwóch ślubach i po Kościele oczywiście grzecznie stałem w kolejce by złożyć życzenia.
    Czego Waszym zdaniem należy życzyć Młodym i jak oryginalnie to przekazać? Jak Wy chciałybyście by Wam goście weselni składali życzenia?
    Czy zawsze trzeba życzyć ..."wszystkiego dobrego na nowej drodze życia"?

Najciekawsze pomysły posłużą nam do podzielenia się nimi z użytkownikami naszego portalu.

Trudno w takiej chwili wysilić się na oryginalne życzenia,jednak można spróbować wyrecytować jakiś krótki wierszyk

Comment

Nie przekonują mnie wyuczone wierszyki. Życzenia powinny płynąć z serca.Wierszyk można wypisać na kartce z życzeniami, recytowany przy składaniu życzeń brzmiałby raczej sztucznie

Comment

Na ślubie mojej kuzynki, przy życzeniach moja mama powiedziała tylko tyle: "Madzia życzę Wam żebyście byli tacy szczęśliwi jak Twoi rodzice" - Magda aż się popłakała - jej rodzice to najbardziej udane i kochające się małżeństwo.

Comment

Kinga rzeczywiście super życzenia, fajnie byłoby takie coś usłyszeć. Ja właśnie w sobotę jadę do kościoła na ślub kuzyna i pewnie będę im życzyć pociechy z dzidziusia(niedawno się urodził) i samych słonecznych dni w ich sercach

Comment

oryginalne pomysły to faktycznie forma raczej nie ustna a karteczki, skrzynki na wino z grawerem jeżeli np zamiast kwiatów młodzi prosili o wino, telegramy czekoladowe, czy poczta śpiewana ale kiedy stoi się w tym ogonku do ściskania Młodych to, życzy się z głębi serca tego co akurat danej parze będzie potrzebne na wspólnej drodze życia a z takich życzeń uniwersalnych dla każdego małżeństwa to mnóstwo wyrozumiałości, cierpliwości i kompromisów

Comment

Raczej ciężko teraz o jakieś unikalne życzenia weselne. Ale zawsze można poszukać w internecie jakiś życzeń. Ogólnie chyba przeważnie życzy się wszystkiego dobrego na nowej drodze.

Comment

Trudno w takiej chwili wysilić się na oryginalne życzenia,jednak można spróbować wyrecytować jakiś krótki wierszyk

Comment

Zamieszczone przez peter9091 Zobacz posta
                  można spróbować wyrecytować jakiś krótki wierszyk
                  jeżeli koniecznie wierszyk to taki żartobliwy

Comment

To też zależy komu składasz życzenia. Może się okazać że powiesz coś żartem a odbiorca niekoniecznie to zrozumie jak powinien. Dlatego samemu trzeba ułożyć życzenia żeby wiedzieć na co sobie można pozwolić.

Comment

Życzenia powinny być szczere i od serca. Dziś mówi się : szczęścia, pomyślności i zdrowia. Dziękuję pocałujcie mnie w nos.
                      Nie te czasy zrobiły się okropne. W mojej rodzinie każdy mówi życzenia od serca to co myśli, nawet jeśli jest czymś negatywny. Liczy się szczerość.

Comment

Az tak jest w Twojej rodzinie? Wydaje mi się, że lepiej się nie spotykać, niźli mówić sobie złe rzeczy. Kto by chciał coś złego uslyszeć w swoje święto?

Comment

nie zrozumiałam zamysłu he he czyli co na ślubie życzycie młodym tego co myślicie tak nawet jak jest to negatywne czyli kłóćcie się i spierajcie co dzień ha ha ha na pewno bym, chciała takire życzenia usłyszeć

Comment

hehe, właśnie Niczko, o tym samym pomyślałam Myślę, że jednak czasami lepiej ugryźć się w język niż komuś sprawić przykrość JA na ogół życzę, żeby młodzi byli zawsze tak szczęśliwi, otoczeni rodziną i przyjaciółmi jak w TYM dniu, bo takie "coś"mi zawsze przychodzi na myśl A żeby było oryginalniej czasami sami tworzymy kartkę dla pary młodej, ze zdjęciami, śmiesznymi akcentami..

Comment

Zamieszczone przez annnnna Zobacz posta
                              W mojej rodzinie każdy mówi życzenia od serca to co myśli, nawet jeśli jest czymś negatywny.
                              Ja też tego nie rozumiem;-P Myślałam ,że życzenia są generalnie pozytywne, bo negatywnych raczej nie życzymy.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X