Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
przygotowanie do bycia żoną, polecane sprzęty domowe Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Polecam sprzęty wielofunkcyjne, typu mikser, blender, parowar w jednym Np. thermomix

Comment

• Takie wielofunkcyjne roboty kuchenne są mega fajne aale cenę też zazwyczaj mają konkretną

Comment

• Oj zdecydowanie, cena jest wręcz przyprawiająca o ból głowy Chociaż, jeśli ktoś kompletuje dopiero sprzęt, to może warto zainwestować raz, a porządnie, zamiast rozdrabniać sie na miliony małych akcesoriów

Comment

• ewusiaaa111, masz rację poza tym to sprzęt na lata

Comment

• Polecam przemyśleć wyposażenie kuchni i zaopatrzenia się w akcesoria kuchenne. Jeśli nie chcemy od gości pieniędzy, tylko prezenty , to lepiej zrobić jakąś listę, żeby nic się nie powtarzało. Moja koleżanka , podczas swojego ślubu, poprosiła o "wyposażenie kuchni". I dostała chyba z 20 desek tego typu:
            http://www.opifex.com.pl/db/gallery/_minad0d5fc769.jpg

Comment

• To prawda, w sprzęt warto zainwestować jednak okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać grubych pieniędzy żeby mieć coś porządnego my na początku małżeństwa kupowaliśmy płytę gazową bo to była najpilniejsza potrzeba w mieszkaniu i daliśmy szansę marce Kernau Nie byłam przekonana co do firmy ale przyjaciółka ma całą kuchnię w ich sprzęcie i chwali więc się zdecydowałam.Z wyglądu w ogóle nie przypomina tych dobrze znanych płyt gazowych, jest bardzo elegancka i zrobiona z czarnego szkła ceramicznego. Ma zabezpieczenie przed ulatnianiem gazu, mega łatwo się czyści. Cena również była bardzo korzystna i teraz nabyłam kolejne sprzęty tej firmy. Póki co służą bardzo dobrze

Comment

• Mądrze myślisz później jest od groma rzeczy do kupienia co może przerażać

Comment

Reklama Reklama Module
                Collapse

Working...
                X