Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
pierwsza rocznica Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• pierwsza rocznica

co wyjątkowego zorganizować na pierwszą rocznicę ślubu?

może jakaś romantyczna kolacja albo wyjażd w jakieś fajne miejsce? polecam hotel Młyn Klekotki, urocze, spokojne miejsce gdzie można odpocząć, mają niesamowite spa urzadzone wstarej stodole i swietne jedzenie

Comment

Romantyczna kolacja, sprawdza się zawsze. Świecie, piekna zastawa - na pewno atmosfera zrobi się fantatyczna

www.tekstyslubne.wordpress.com/
      Last edited by Sanska; 17-02-16, 18:44.

Comment

U nas na pierwszą rocznicę zakończył się remont mieszkania, według pomysłów znalezionych w necie i w salonie z aneksem kuchennym odbyła się parapetówka. Po prostu dwa w jednym.
        Last edited by Waldy; 11-04-16, 21:27.

Comment

moim zdaniem powinna być to romantyczna kolacja przy świecach w waszej ulubionej restauracji, a po powrocie do domu możesz przygotować żonie romantyczną kąpiel w wannie pełnej piany i płatków róż, a po kąpieli zrobić jej relaksacyjny masaż przy świecach i muzyce, nie zapomnij kupić olejek do masażu- Karuna, są niezwykle aromatyczne i bardzo dobrze nawilżają ciało. Myślę że po takiej niespodziance Twoja żona będzie w siódmym niebie, możesz jeszcze dodatkowo podarować jej jakiś upominek w postaci biżuterii i albumu z waszymi zdjęciami ślubnymi

Comment

Może wyjazd do Paryża,
            Pranie sukni ślubnej: 120zł, z trenem140zł - Warszawa. Pranie dodatków ślubnych. Dojeżdżamy do klienta. Naprawa sukni ślubnej, poprawki krawieckie-zapraszamy.

Comment

wyjazd do Krakowa, spa dla dwojga, albo wspólne sushi, albo body sushi

Comment

na rocznicę można też zorganizować jakiś fajny i romantyczny wypad weekendowy na przykład do spa. Można wyjechać do verde montana, jest to bardzo fajny obiekt, gdzie mozna skorzystać z zabiegów na ciało.

Comment

Albo jak ktoś chce, można i do Krakowa, i do spa, i nawet na sushi Przypomniało mi się własnie to spa, gdzie moim teściowie byli z okazji rocznicy, to jest Medical Spa w Zielonkach pod Krakowem.

Comment

A na sushi nie wiem gdzie, ja zresztą nie lubię sushi, poszłabym na gęsinę do tej restauracji Gąska, gdzie moja przyjaciółka będzie mieć wesele

Comment

Reklama Reklama Module
                    Collapse

Working...
                    X