Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Czy prezent od żony dla męża w dniu ślubu to nie obciach? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

uważam, ze to mąż powienin żonie coś kupić

Comment

No pewnie że taka niespodzianka to dobry pomysł-czemu pomysł że obciach???

Comment

według mnie w dniu ślubu jest tyle zamieszania ze ja jako przyszła żona nawet nie zwróciłabym uwagi na ten prezent, zdecydowanie wolałabym go dostać w tygodniu po ślubie a nawet w miesiącu miodowym

Comment

Zgadzam się z podróżniczką. W ogóle nie słyszałam nawet o czymś takim, jak prezent od współmałżonka w dniu ślubu.

Comment

Ja myślę, że to całkiem fajny pomysł na prezent. Przecież skoro można sprawić ukochanej osobie przyjemność, to czemu tego nie zrobić? Dobrym pomysłem może być też to, by dać nowej żonie duży portfel damski, który będzie symbolem obfitości w związku

Comment

Byłam u znajomej na weselu ostatnio w Best Western Premier w Krakowie i mąż kupił dla nich 7 dniową wycieczkę do Grecji ( dodam, że to nie było podróż poślubną, ponieważ tą mieli już zaplanowaną)

Comment

Myśle że taki prezent to nie obciach. Czemu sprawienie mężowi prezentu nawet w dniu ślubu miałoby być obciachem?

Comment

prezenent zawsze dobra rzecz najlepiej od razu coś naprawdę ciekawego i przydatnego. mieszkania zamość może? Hehe taki prezent to na rozumiem. Ale to oczywiście od męża ja mogę je wybrać

Comment

Ja uwielbiam dawać mężowi prezenty Nie rozumiem, co miałoby być w tym niewłaściwego. Zresztą na dzień zakoczanych też mu zawsze coś daję
                    W tym roku zabieram go na rocznicę na masaż do salonu Natura

Comment

Żaden obciach. Pod warunkiem, że to coś od serca, a nie tylko kupione :P

Comment

Moim zdaniem nic w tym złego. Ja dostałem od żony zegarek a mianowicie https://domczasu.pl/zegarki-casio-g-...-110rg-7a.html z gadką, że od tego momentu liczy się nam na nowo czas itp. Bardzo fajnie to wyszło i byłem mega pozytywnie zaskoczony

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X