Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Czy prezent od żony dla męża w dniu ślubu to nie obciach? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Czy prezent od żony dla męża w dniu ślubu to nie obciach?

różnie o tym mówią, ale wydaje mi się to takie wjątkowe. Co myślicie?
    Last edited by blackyy; 02-06-15, 15:18.

Według mnie to żaden obciach. Zależy jeszcze, jaki prezent ma się na myśli. Mimo wszystko, to fajny gest i wyraz własnej miłości do przyszłego męża, a w dniu ślubu ma jeszcze bardziej symboliczne znaczenie.

Comment

Ale wy serio wierzycie w te głupoty, że nie należy kupować zegarka? Ja kupiłam mojemu mężowi właśnie zegarek, co do przesądu to życie leci i nie ma na to sposobu to po co takie głupoty pisać?! Ja dostałam od męża złotą bransoletkę i srebrne serduszko na łańciszuku.

Comment

Nie wiem o jakim obciachu tu w ogole mowa.Fakt , jeśli zrobimy to na forum publicznym , a druga strona nie będzie przygotowana z rewanżem , to być może trochę krępująca sytuacja. Ale żona , kobieta , jest jednak zawsze uprzywilejowana i dostać może.

Comment

Zamieszczone przez Danuta1180 Zobacz posta
          Ale wy serio wierzycie w te głupoty, że nie należy kupować zegarka? Ja kupiłam mojemu mężowi właśnie zegarek, co do przesądu to życie leci i nie ma na to sposobu to po co takie głupoty pisać?! Ja dostałam od męża złotą bransoletkę i srebrne serduszko na łańciszuku.

boże , z tymi zegarkami!!! Na komunie tak , na ślub nie , a tu bez agrafki , a tam czerwone majtki... są pewne rzeczy , do ktorych wypadałoby przede wszystkim podejść z humorem , a nie trzymać się ich ściśle , jak czarnego kota za ogon. Jak lubi- kupić.

Comment

A moim zdaniem to niepotrzebny wydatek, ale każdej pary to sprawa jest indywidualna. Obciach na pewno nie, ale jeśli prezentu nie będzie to żadna tragedia. Dla mnie prezenty robi się na urodziny. No chyba, że data ślubu współgra z urodzinami to wtedy rozumiem.

Comment

Skąd ci to przyszło do głowy, że to obciach?! To super sprawa i całkowicie normalna, my z mężem co roku robimy sobie prezenty, nawzajem. Zawsze tak było. A dlaczego to tylko kobieta ma mieć ten przywilej dostawania prezentów? Facet tak samo się cieszy z kokardki na pudełku

Comment

Super pomysł! Na pewno będzie to niezła niespodzianka

Comment

Czemu miałby to być 'obciach'? Chcecie ze sobą być do końca swojego życia, więc takie coś nie powinno być dla Was wstydliwe
                  Last edited by blackyy; 09-10-15, 09:36.

Comment

Myślę że kupienie mężowi prezentu to fajny pomysł pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim powinnać miec na ten prezent dobry pomysł, powinno to być np. spełnienie jakiegoś marzenia przyszłego małżonka. Wtedy będzie to wyraz Waszej miłości, bliskiej więzi i tego jak dobrze się znacie. Jeśli ma to być prezent kupiony na siłę, typu zegarek czy pióro- odpuść sobie- będzie jeszcze wiele okazji na takie prezenty.

Comment

Według mnie nie ma absolutnie w tym nic obciachowego. Uważam że to piekne

Comment

Ja kupiłam mojemu mężowi całe mnóstwo prezentów. Jesteśmy ze sobą dość długo. Zawsze gdy coś wpadnie mi w oko, kupuje mu, zawsze jest zadowolony. Znam go bardzo dobrze.

Comment

Zamieszczone przez nabator Zobacz posta
                          Ja kupiłam mojemu mężowi całe mnóstwo prezentów. Jesteśmy ze sobą dość długo. Zawsze gdy coś wpadnie mi w oko, kupuje mu, zawsze jest zadowolony. Znam go bardzo dobrze.
                          No i super tak być powinno

Comment

Nie wiem, czy dałabym prezent mojemu mężowi w dniu ślubu. Moim zdaniem prezenty powinno się dawać na co dzień od serca, a nie tylko na okazję.

Comment

Moim zdaniem jest to coś naprawdę uroczego i czemu nie,jeżeli tylko chcesz w tym dniu wręczyć swojemu mężowi prezent- nie widze żadnych przeszkód,czest obyłam świadkiem kiedy to mąż podczas wesela wręczał prezent swojej żonie

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X