Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
prezent na ślub dla żony Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• prezent na ślub dla żony

Witam!!!
    Bardzo miłym prezentem dla żony z okazji ślubu jest biżuteria. Polecam piękną ręcznie robioną biżuterię. Będzie ona przypominała tę piękną chwile w życiu nie tyko żonie ale i mężowi kiedy ją w niej zobaczy.
    Last edited by MD; 19-06-14, 15:54.

Uważam że taka ręcznie robiona biżuteria to piękny prezent ślubny dla żony, szczerze mówiąc sama chciałabym taką dostać, biżuteria jest naprawdę bardzo bezpiecznym pomysłem i podoba się wszystkim kobietom
    Last edited by blackyy; 02-06-15, 16:19.

Comment

W przencie dla żony według mnie najleppiej sprawdzi się seksowna bielizna, według mnie z takiego prezentu ucieszy się każda kobieta, bo to prezent praktyczny i moim zdaniem stosowny do okazji, który można wykorzystać w trakcie nocy poślubnej

Comment

• mireza
        mireza commented
        Edycja komentarza
        Taki prezent od mężczyzny to raczej prezent dla samego siebie niż drugiej połówki.

Mój mąż zabrał mnie po ślubie na weekend do Wenecji i była to dla mnie wielka niespodzianka, tym bardziej że przez pięć lat prosiłam go żebyśmy się tam wybrali ale nie miał ochoty nigdy, więc prezent był bardzo udany

Comment

Ja dostałam od męża z okazji naszego ślubu , piękny album ze zdjęciami , wszystkimi od początku naszej znajomości , pięknie wydany w skórzanej oprawie , w dużym formacie, byłam zaskoczona i szczęśliwa.
        Last edited by blackyy; 10-07-15, 11:03.

Comment

Z tego co mi wiadomo mój mąż nie przewiduje dla mnie żadnych prezentów podczas uroczystości ślubnej , postanowiliśmy sami zrobić sobie prezent i wyjechać w podróż poślubną na Mazury na miesiąc.
          Last edited by blackyy; 01-07-15, 17:15.

Comment

Najlepszym prezentem dla żony będzie chyba jakaś ładna biżuteria każda kobieta cieszy się z takich świecidełek i żadna nie ma ich za dużo i ja zawsze ciesze się z takich prezentów od mojego narzeczonego

Comment

Ja nic nie dostałam od męża z okazji ślubu , u nas nie ma takiego zwyczaju, w ogóle pierwsze słyszę o takim zwyczaju jak dawanie prezentów , sądzę że to bardzo dobry pomysł.

Comment

No w sumie ja tez o takim zwyczaju nie wiedziałam, ale w sumie naprawdę fajnym prezentem mogłaby być jakaś fajna i gustowna biżuteria, którą młoda mogłaby założyć na przykład w dniu ślubu, myślę, że mógłby to byc naprawdę wyjątkowy prezent, który sprawi wiele przyjemności
                Last edited by blackyy; 10-07-15, 11:04.

Comment

A może po prostu wyjazd do SPA byłby najlepszym pomysłem, ja na pewno ucieszyłabym się z tego bardziej niż z niejednej bransoletki czy bielizny albo czegokolwiek innego, taka wizyta to dla kobiety niesamowity prezent
                  Last edited by blackyy; 02-06-15, 16:20.

Comment

Ja biżuterii generalnie nie lubię, więc raczej bym się nie ucieszyła z takiego prezentu.

Comment

Ja też generalnie nie lubię dostawać biżuterii, bo nigdy nie jest ona w moim guście. Musiałabym ją sama sobie wybrać. Jako prezent ślubny od mężą otrzymałam bieliznę erotyczną z pięknej koronki. Jest cudna. Nawet sama nie wiedziałam, że można tak fajnie wyglądac w czymś takim. Normalnie sama bym tego nie kupiła, ale jako prezent to co innego. Bylismy ze soba przed slubem 4 lata, więc tak trochę zaczynała się wkradać juz rutyna do naszego zwiążku. Teraz wiem, że mozna coś zmienić i to tak niewielkim kosztem. Trzeba tylko trochę chęci
                      Last edited by MD; 19-06-14, 15:53.

Comment

Chyba najlepiej, jeśli jest dobrany indywidualnie. Moja żona lubi jazdę konną i dostała ode mnie karnet

Comment

pytanie jak bardzo oryginalny chcesz byc. ja ostatnio trafilam na strone gdzie mozesz kupic gwiazde w prezencie swojej ukochanej, otrzymasz certyfikat a nawet mozesz ja nazwac. dla mnie to super sprawa. planuje cos takiego kupic kolezance na wesele ale szukam opinii na ten temat. moj facet nie lubi tego typu prezentow, ale przeciez to ma sie podobac kobiecie. ja uwazam ze to super pomysl i sama bym chciala cos takiego dostac. a wy myslicie ze to fajny pomysl?
                          Last edited by blackyy; 25-07-14, 15:36.

Comment

Ja też o takim zwyczaju nie wiedziałam, ale to bardzo fajny pomysł.

Comment

• Waldy
                              Waldy commented
                              Edycja komentarza
                              Naszyjnik z serduszkiem
                          Reklama Reklama Module
                          Collapse

Working...
                          X