Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Książki - czyli co warto przeczytać ? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Książki - czyli co warto przeczytać ?

Nie zauważyłam nigdzie takiego tematu. A ja jako mól książkowy chętnie poznałabym nowe pozycje, które polecacie Wiem, ze d dobie pracy i szkoły i innych obowiązków mało czasu na czytanie, ale może jednak.
    Piszcie, polecajcie

Dla wszystkich, którzy mają w sobie coś z dziecka - Miasto Śniących Książek i 13 i 1/2 życia kapitana Niebieskiego Misia, autor Walter Moers.
    Kiedy byłem dziełem sztuki, Eric-Emmannuel Schmitt.
    Cień wiatru, Carlos Ruiz Zafon.
    Oskarżony pluszowy M., Clifford Chase.
    I trylogia K-PAX.

Na początek to tyle

Comment

książki

A ja polecam Wszystkim serie Marka Krajewskiego - "Śmierć w Breslau"- w skład wchodzą 4 książki. Bardzo dobrze się je czyta, trochę przerażające, ale warto!. Poza tym Niania w Nowym Yorku, Diabeł ubiera się u Prady- trochę lekka i przyjemna lektura. Poza tym Ptasiek i Tato- na Tacie płakałam jak głupia. A z najnowszych- Legendy Miejskie- zbi,ór opowiadań, legend, do pośmiania się.

Comment

A ja właśnie skończyłam ostatnią część " Harrego Pottera"

Comment

Powiem Ci, że Harrego się też bardzo dobrze czyta. Ja tez wszystkie części przeczytałam i mi się podobał- fajna książka tak, żeby się odstresować.

Comment

o to widze ze mole ksiazkowe...
            ja poki co skupiam sie na lekturach na studia

Comment

aktualnie czytam ksiązkę Barbary Wood "Ulica rajskich dziewic"- opowieść o obyczajowości Egiptu i islamu, (dosyć ciekawa, szybko wciąga)

Comment

Moja ukochana książka to Samotność w sieci...

Comment

Samotność w sieci- dobra ksiażka, ale jak dla mnie film już nie.

Comment

dokładnie!
                    "samotnosc w sieci " to fajna ksiazka , ale film jest tragiczny.. i zapewne jesli ktos najpierw obejrzał to zniechecil sie do czytania...
                    niestety pewne ksiazki nie nadaja sie na ekran...

Comment

Zamieszczone przez laszka
                      Samotność w sieci- dobra ksiażka, ale jak dla mnie film już nie.
                      Filmu nawet nie oglądałam, bo słyszałam właśnie to co napisałaś

Comment

Dobrze zrobiłaś

Comment

Film tragiczny, zasnełam w połowie. Książki nie czytałam, bo mam tylko na kompie a bardzo nie lubie tak czytać. Obecnie zaczęłam sagę o Wiedźminie Sapkowskiego. Z 25/26 kupujemy 7 część Harry'ego to wtedy zacznę czytać. Wciągające.
                          Czytałam też "Kwiat pustyni" i "okaleczoną" jeśli chodzi o obrzezanie afrykańskich kobiet i "rzęsy na opak" czyli szybka i lekka lektura zycia patologicznego widzianego oczami nastolatki, może nawet jeszcze dziecka.

Comment

...

Comment

Jesli chodzi o "Samotnosc w sieci" to nie podobala mi sie ani ksiazka, ani film Ogromne rozczarowanie jak dla mnie Moge z czystym sumieniem polecic ksiazke Jose Saramago "Miasto ślepców", ale tylko dla osob o mocnych nerwach. Na nowa czesc przygod Harrego tez czekam z niecierpliwoscia. A ostatnio jestem na etapie Christophera Moora. Niezłe jak na zimowe wieczory

Comment

Working...
                              X