Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Podział majątku ? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • Podział majątku ?

  Cześć wam,

  ostatnio zauważyłam, że dużo par robi podział majątku ? Dlaczego ? Nie mają do siebie zaufania czy o co z tym chodzi ? To jest jak planujesz ślub planujesz rozwód. Nie rozumiem, kiedyś to by było nie dopuszczalne a teraz ? Czyli teraz biorąc ślub to trzeba mieć za sobą dobrego prawnika, gdyż wychodzi na to, że bez tego w dzisiejszych dziwnych czasach ani rusz. Nie wiem może ja coś źle rozumuje ? Co wy powiecie na ten temat ?

 • #2
  To nie jest tak do końca - sprawy zwiazane z podziałem majątku są przeprowadzane zazwyczaj w momencie spraw rozwodowych - wygląda to w ten sposób jak opisano na tej stronie, na natomiast wiele par decyduje się na rozdzielność majątkową - wtedy nie trzeba nic dzielić, ponieważ od razu wiadomo co do kogo należy i nie ma żadnej współwłasności małżeńskiej. Nie wiem czy to dobre - na pewno rozsądne podejście do życia.

  Comment


  • #3
   Faktycznie, często sprawa rozwodu jest dużo bardziej skomplikowana. Zazwyczaj towarzyszą temu bardzo duże emocje, bo przynajmniej jedna ze stron czuje się bardzo pokrzywdzona, więc cała sprawa jest bardzo delikatna. Ważne, by powierzać to komuś z taką dozą empatii jak mecenas Budrewicz z Warszawy. Dzięki temu cały proces nie będzie musiał być dla Was tak traumatycznym przeżyciem.

   Comment

   Reklama Reklama Module
   Collapse

   Working...
   X