Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Remont domu przed ślubem Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Remont domu przed ślubem

Moi rodzice postanowili, zrobić niewielki remont domu. Wiem, że to dziecinne myślenie, ale chcą się pokazać przed rodziną, której dawno nie widzieli. Też uważacie, że to trochę niepoważne? Z drugiej strony, gdyby nie mój ślub, to pewnie nie zdecydowali by się na odnowienie elewacji, schodów i wymianę okien. Wiem, że to nie jest forum budowlane, ale może macie jakieś pomysły jaki zamontować daszek nad drzwiami, żeby nie kapało na głowę dodam, że nie mamy żadnego wiatrołapu, więc chętnie się do wiem, jak to jest w waszych domach rozwiązane.

od czasu do czasu każdemu w domu przyda się remont, szczególnie jeśli taka okazja się zbliża - Twój ślub oczywiście gratulacje i wszystkiego dobrego a wracając do tematu to możecie zamontować sobie takie fajne kolmienki i na nich zamontować dach nad schodami wychodzącymi z domu będzie to wyglądać bardzo elegancko i nowocześnie i jakieś kwiaty posadzić obok i będzie pięknie

Comment

Skąd ja to znam? Całą tę akcję z "rodzina przyjeżdża, może by tak sprzedać nerkę i im się pokazać jako bogacze? To im oko zbieleje!" Oczywiście bardzo mocno hiperbolizuję, ale przecież podobne zachowania zna każdy Daszek na kolumienkach? To faktycznie fajny i bardzo stylowy pomysł. Chyba że dom jest w stylu bardzo-bardzo nowoczesnym...?

Comment

Ja jak miałam brać ślub to mój mąż wpadł na pomysł by pomalować dom. Tylko, że on chciał mieć obraz na jednej ze ścian. Na początku podchodziła sceptycznie, ale teraz nie żałuję. Świetny pomysł. "Artysta" co nam to zrobił powiedział, że najlepsze będą farby proszkowe, więc zamówiliśmy z internetu . Efekty były genialne.
        Last edited by blackyy; 29-01-15, 13:41.

Comment

remont przydaje się w każdym domu. może nie szalałbym aż tak bardzo z wymianą okien i elewacją ale no kto co może to robi ślub to dobra okazja do takich zmian - chcemy mieć piękne pamiatki w postaci filmów itp więc odnowiony dom bedzie się pięknie prezentował. co do tych daszków to pełno takich gotowych wszędzie np http://www.metal-gum.com/zadaszenia-drzwi, na allegro nawet widziałem takie
          Last edited by LEONEWKS2154; 08-02-15, 14:34.

Comment

Jaki daszek - najlepszy a tak na serio, to wystarczy zwykły, mały daszek z pleksi żeby tylko nie przycinało do środka przy mocniejszym deszczu. Nie potrzebujesz jakiegoś skomplikowanego urządzenia, tylko kawałek plastiku który w pełni zda swoje zadania, który dodatkowo będzie łatwy w montażu i nie jakoś przesadnie ciężki bo wtedy ryzyko że spadnie na głowę

Comment

U mnie jest duży zadaszony ganek więc nie ma problemu a co do remontu, to jeśli nie był dawno przeprowadzany, to ślub może być idealną okazją aby to zrobić przynajmniej jest motywacja, żeby wszystko co zaplanowane zrobić

Comment

Co za różnica, z jakiej okazji będzie remont. Najważniejsze, że go zrobicie. U mnie też rodzice robili elewację przed moim ślubem. Konkretnie to z rok przed, bo wiadomo, że tyle wydatków na raz ciężko zrobić. Co ta w ogóle za pomysł z daszkiem na kolumnach? Są specjalne samonośne konstrukcje Takie kolumny mogą wyglądać niepoważnie, tak jakby ktoś chciał sobie pałac zrobić.

Comment

O rany... To jednak nie tylko u nas przed ślubem była taka jazda, że nagle rozróba w domu, bo rodzice robią remont... A już myślałam, że takie rzeczy tylko u mnie Daszek to chyba najmniejszy ból, bo nie jest to rzecz bardzo brudząca. Trochę patrzyłam po zdjęciach w internecie, jak to jest zrobione i wniosek jest jeden - ile daszków, tyle rozwiązań! Tu jedno z nich: http://www.fotkoblog.pl/media/foto/1...ko-lublin-.jpg

Comment

Ciekawe rozwiązanie, jednak ja uważam, że te boczne ścianki są niepotrzebne. Można przecież zastosować konstrukcję wiszącą i pokryć ją blachodachówką lub blachą trapezową. Ważne aby pokrycie daszku było podobne do tego jakie mamy na dachu domu. Ładne blachy trapezowe widziałam w firmie Bratex http://www.bratex.pl/trapez/trapez/ . Można sobie zobaczyć.

Comment

Widzę, że jest więcej rodziców, którzy czuja palącą potrzebę odnowienia mieszkania przed ślubem swoich dzieci Ja nie widzę w tym nic złego, skoro nie są zadowoleni z wystroju i mieliby się krępować zapraszając gości do środka

Comment

Remonty to pewnie utrapienie wielu, ale jak się je już wykona, to można tylko odetchnąć

Comment

Gdyby nie data napisania posta, pomyślałabym, że jesteś moją kuzynką Bo u niej była właśnie taka sytuacja. Masakra, jak ja jej współczułam przygotowań do ślubu przy generalnym remoncie... Na szczęście ekipa remontowa okazała się bardzo fajna i sprawnie się z tym wszystkim uwinęli, a muszę przyznać, ze efekt jest piorunujący Firma d&d projekt robiła im ten remont i tę aranżację. Warto zapamiętać ich nazwę, bo naprawdę się sprawdzili.

Comment

Reklama Reklama Module
                          Collapse

Working...
                          X