Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Dieta przed ślubem Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Jeżeli naprawdę potrzebuje się dużo schudnąć to warto wybrać się do dietetyka, samemu łatwo o efekt jo-jo.

Comment

Z pieczecie na jakim oleju? Ja słyszałam, że fajnie piecze się na oleju kokosowym, bo jest dużo zdrowszy, niż zwykły tłuszcz. Ktoś może coś więcej powiedzieć z doświadczenia?
      Olej kokosowy to bomba kaloryczna, ale nie bójmy się o figurę bo to bomba niezwykle przyjazna ciału i zdrowiu. Regularnie spożywany daje udokumentowaną badaniam

Comment

A ja nie rozumiem dlaczego kobiety dopiero przed samym ślubem zabierają się za siebie. Nie lepiej zacząć wcześniej?

Comment

Ja trochę za późno znalazłam to forum, bo juz po ślubie jestem. Mogę powiedzieć, że mój mąż na odchudzanie stosował Therm Line Man, może cała seria tak dobrze działa? Polecam ją każdemu. Mój mąż odką schudł bardziej dba o siebie. I zaczął biegać.

Comment

Ja trochę za późno znalazłam to forum, bo juz po ślubie jestem. Mogę powiedzieć, że mój mąż na odchudzanie stosował Therm Line Man, może cała seria tak dobrze działa? Polecam ją każdemu. Mój mąż odką schudł bardziej dba o siebie. I zaczął biegać.

Comment

Dziewczyny, gotujcie zdrowo, a waga sama spadnie. Możecie wziąć przepis stąd na pyszne sałateczki. Zdrowo, smacznie, a ciało Wam podziękuje.

Comment

Wydaje mi się, że najlepiej może pomóc dietetyk. On dokładnie wie, co zam zaproponować, aby kilogramy spadały.

https://tekstyslubne.wordpress.com/

Comment

Moim zdaniem o siebie, swój wygląd trzeba dbać cały czas, a nie tylko przed tak ważnym wydarzeniem. Ale jeśli inaczej się nie da to wiadomo, że trzeba zrezygnować ze złych nawyków i zdrowo się odzywiać i ćwiczyć, to w końcu oczywiste.

Comment

Idealnej diety nie ma. Każdy bowiem inaczej reaguje na poszczególne składniki pokarmowe. Dlatego proponuje zrobienie odpowiednich badań i wizytę u dietetyka.

http://www.sprzedajsuknie.pl

Comment

u mnie z dietą było ciężko ale jak włączyłam do tego jeszcze taki mały wspomagacz hamujący apetyt to od razu waga ruszyła i powoli ale regularnie zaczęła spadać także polecam Wam moje drogie panie african mango
                      Jaka jest najniższa cena African Mango oraz gdzie najlepiej go kupić, w aptece czy w internecie?

Comment

Nie rozumiem tej mody na odchudzanie przed ślubem...

Comment

A jak jest u Was ze słodkim? Zastanawiam się czym zastapiec slodycze w diecie, bo bez słodkiego to ja naprawdę nie umiem wytrzymać... Jak Wy sobie w tej kwesti radzicie? Owoce czy jakieś inne zamienniki stosujecie?

Comment

Reklama Reklama Module
                          Collapse

Working...
                          X