Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
fajerwerki na weselu Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Powiem wam że u mnie na wiosce co raz częściej strzelają fajerwerkami bardzo dobry pomysł by uczcić dzień młodej pary. Tak przynajmniej mi się wydaje chociaż powiem wam że sama bym chciała mieć na swoim weselu fajerwerki może to narpawdę świetnie wyglądać.

Comment

• Moim zdaniem kiczowate jest to. Kojarzy się z jakimś festynem na wsi czy dożynkami. Brakuje jeszcze tylko obwarzanek i cukierków pakowanych po 100 gram by mieć pełny obraz

Comment

• Fajerwerki są piękne, ale można je tylko oglądać. Myślę, że zdecydowanie lepszym pomysłem i równie efektownym są lampiony. Goście mają dużo frajdy przy odpalaniu własnego lampionu i wszyscy są podekscytowani. Niestety, nie we wszystkich miejscach można je puszczać.

Comment

• Dziewczyny, powiedzcie mi co można zamiast fajerwerków? Nie chcę powtarzać znowu tego samego co wszyscy..

Comment

• Może w takim razie confetti i magiczny dom podczas pierwszego tańca lub o północy,co o tym sądzisz? Spotkałam sie już z czymś podobnym i w praktyce bardoz fajnie to funkcjonowało,więc może waro pójść w tym kierunku.

Comment

• Fotografia Ślubna Nowy Sącz i jedziemy wszędzie, tu znajdziesz wszystkie inf.
              http://fotograf-slub-nowy-sacz.pl

Comment

• Tutaj http://superpower.pl/ sobie możecie o takich pokazach pirotechnicznych poczytać. Moim zdaniem pokaz fajerwerków na weselu to fajna atrakcja. Wiadomo - kosztowana opcja, ale wesele jest raz i ważne,żeby było pięknie i wszyscy goście byli zadowoleni

Comment

• A może warto byłoby o to popytać znajomych? Według mnie jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie

Comment

• Dobrze jest rozeznać się w tego typu sprawach w Internecie. Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie

Comment

• Fajerwerki na weselu? Jak najbardziej!

Comment

Reklama Reklama Module
                      Collapse

Working...
                      X