Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
fajerwerki na weselu Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• fajerwerki na weselu

Dziewczyny, czy spotkałyście się na weselu z pokazem sztucznych ogni? Ja mieszkam na 10 piętrze, na górce i mam widok na pół miasta i bardzo często (najczęściej w soboty, rzadziej w piątki) widzę fajerwerki. Stąd wiem, że jest to teraz bardzo popularne. I tu moje pytanie, czy nie orientujecie się ile może kosztować taki pokaz np. minutowy, czy trzyminutowy? Bardzo jestem ciekawa, bo coraz bardziej mi sie podoba ten pomysł A co Wy o tym myślicie, miała któraś w Was u siebie na weselu, lub planuje?

U mnie w miejscu, w którym organizuja wesela organizują też pokazy sztucznych ogni. Rok temu kosztowało to 400zł w tym roku 800zł

Comment

Toffi, a jak długi pokaz jest za te 800 zł?

Comment

toffi w którym lokalu te fajerwerki?

Comment

Zamieszczone przez dziunia
          toffi w którym lokalu te fajerwerki?
          Maszewo

Comment

Pomysłowe ale kosztowne ja raczej nie reflektuje tego na swoim weselu, ale jak ktoś lubi, to czemu nie?

Comment

byłem świadkiem takiego zdarzenia na weselu:

wyrzutnia rac świetlnych, które efektownie rozpryskiwały się w powietrzu przewróciła się po którymś wystrzale. chyba nie muszę mówić jak wyglądały sukienki niektórych pań, które stały na linii "ognia"?

Comment

Hm jeszcze nie spotkałam się tym ze fajerwerki na weselu. Chyba ze na filmach w tv. Bo na żywo to nie. Ale kto wie pewnie to fajnie wygląda.

PS. a takie nie miłe niespodzianki jak przerwócenie się wyżutni rakiet. OJ to lepiej nie krakać.

Comment

Ja tez chciałam fajerwerki na swoim weselu, ale profesjonale wykonanie pokazu 1 min to koszt ok 200 zł. na targach ślubnych w Spodku taka firma powiedziała nam 2000, ale nie pamiętam ile to czasu miało trwać. kiedyś też znalazłam aukcje na allegro, dotyczącą fajerwerków ale cen też nie pamiętam...

Comment

Nam bardzo podobał sie pomysł fajerwerków, a przed hotelem, w którym mieliśmy wesele jest duży plac. W końcu znaleźliśmy też faceta, który zajmuje się takimi pokazami i miał nam zrobić 6 minutowy pokaz za 1000 zł. Ponieważ jednak ten plac jest terenem miejskim, to musieliśmy wystąpić do miasta o zgodę i okazało się, że akurat we wrześniu jest jakiś okres ochronny ptaków i na pokaz fajerwerków (z resztą nie tylko na terenach miejskich, ale na jakikolwiek pokaz, nawet na terenie prywatnym) potrzebna jest zgoda samego ministra ochrony środowiska (zgada na płoszenie ptactwa), a załatwienie tego papierka trwa ok miesiąca. Ostatecznie sprawa padła, bo za późno się za to wzięliśmy.

Comment

Witajcie..
                      Ja osobiscie planuje pokaz fajerwerków na własnym weselisku..mam juz spory zapasik i zaufana osobe do pokazu...no tak,.musze tylko uzyskać zgodę z gminy..ale to juz w przyszłym roku... Osobiście uważam, że jeśli teren dobrze sie zabezpieczy-to nie ma potem zadnych problemow technicznych mam nadzieje, ze wszystko "wypali" i bede miec wspanialy pokaz

Comment

Tak na własną rękę też bym chciała taki pokazik... Teren mamy poza miastem... Jak znajdę kogoś, kto będzie potrafił się tym zająć to na pewno to zrobię Jak nie to trudno

Comment

Pomysł z pokazem ogni bardzo mi się podoba. U mnie na weselu nie planujemy tego ponieważ nie wiemy jaka będzie pogoda w październiku a z tą o tej porze roku różnie bywa. No i teren też chyba za mały więc sobie odpuszczamy. Ale ogólnie to fajna sprawa.

Comment

Ognie sztuczne na weselu, to chyba lekka przesada, ale to tylko moje zdanie. Kazdy lubi co innego, dlatego dla niektorych par to moze byc calkiem fajna atrakcja

Comment

moja mama ostatnio pytała czy chcemy fajerwerki. ale jej powiedziałam o płoszeniu ptaków. a że niedaleko Kampinosu... zrobiła wielkie oczy i zapytała czy może w takim razie przy kościele, ksiądz sie zgodzi.
                              powiedzieliśmy jej z M., że po prostu nie chcemy, wolimy wydać te pieniążki na coś innego. zgodziła sie, nie naciskała i już. ale jej mina była śmieszna...

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X