Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Byłem na weselu i... Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Byłam na weselu i zaskoczyła mnie ilość gości... hotel Best Western w Krakowie , ten przy Opolskiej pomieścił chyba z 350 osób choć słowo pomieścił to nie pasuje, ponieważ normalnie komfortowo ludzi się bawili i było sporo miejsca Ile osób było na waszych weseleach najwięcej?

Comment

Byłam na weselu i podczas schodzenia ze schodów w nocy w szpilkach podwinęła mi się jakoś dziwnie noga.... co ciekawe nie pilam wtedy bo prowadziłam... Efekt - spadłam ze schodów, potłuczenia, skręcenie kostki i uraz głowy. Przyjechała po mnie karetka i resztę wieczoru spędziłam na izbie przyjęć po czym w szpitalnym łózku. Głupio mi było że niechcący troszkę zepsułam idealne wesele koleżanki, bo ta się bardzo martwiła. :P

Comment

Zamieszczone przez MariaRegina Zobacz posta
        Byłam na weselu i podczas schodzenia ze schodów w nocy w szpilkach podwinęła mi się jakoś dziwnie noga.... co ciekawe nie pilam wtedy bo prowadziłam... Efekt - spadłam ze schodów, potłuczenia, skręcenie kostki i uraz głowy. Przyjechała po mnie karetka i resztę wieczoru spędziłam na izbie przyjęć po czym w szpitalnym łózku. Głupio mi było że niechcący troszkę zepsułam idealne wesele koleżanki, bo ta się bardzo martwiła. :P
        Nie twoja wina, wypadki się zdarzają

Comment

MariaRegina no niezła historia!

Comment

Także jestem za DJ, choć tydzień temu byłam na weselu, i orkiestra grała same młodzieżowe piosenki

Comment

Też wolę DJ-ów niż kapele

Comment

Ja byłem na takim weselu gdzie było ponad 200 ludzi, również bawiliśmy się na luzie, nie było żadnego ścisku

Comment

ja byłam na weselu 10 października tego roku i było to moje pierwsze wesele na którym nie było orkiestry tylko DJ.
                  Gościu był z Wałbrzycha, 1 osoba, a zrobiła taką świetną robotę! Od samego przywitania gości do godziny 4 rano, był całym sobą zaangażowany w zabawę...

....po tym weselu zdecydowałam z narzeczonym ze rezygnujemy z orkiestry na rzecz DJ, jest 2 razy tańszy a 2 razy lepszy niż niejedna 4 osobowa orkiestra.

Comment

DOkładnie, też ostatnio byłem na takiej imprezie, była przednia zabawa do samego rana.

Comment

A ja mam sprawdzonych doradców ślubnych! jest to stosunkowo młoda firma ale obsługiwała od A do Z 2 śluby na których byłam i wszystko wypadło świetnie! Sama wychodzę niedługo za mąż i również skorzystam z ich usług. Mogę podac telefon bo nazwy nie pamietam:

Comment

Byłam na weselu brata w Hotelu Best Western Premier w Krakowie - muszę pochwalić, że najlepsze jedzenie, jakie kiedykolwiek spotkałam na weselu, naprawdę. Do tego stół wiejski, ogromna przestrzeń, bardzo elegancko (zwłaszcza kwiaty pięknie przystrojone ) no i goście przyjezdni mieli gdzie spać na miejscu Polecam, gdyby ktoś szukał fajnej miejscówki w Krakowie, bo świetnie się bawiliśmy, brat z żoną ogromnie zadowoleni, rodzice też

Comment

Zszokowały mnie pięty pewnej pani bo już pod koniec wesla tańczyła bez butów. Były popękane. Ja jak miałam taki problem to używałam taki specjalny krem do stóp w piance do skóry wrażliwej i normlanej. Chyba z firmy podoceutic i pomogło Nparawde tzreba dbac o sowje piety oraz o ich wygląd! Preparat nabyłam w zaprzyjaźnionym gabinecie podologicznym, podomedicol

Comment

• Natasza123
                            Natasza123 commented
                            Edycja komentarza
                            Ja byłam na iście królewskim weselu. Młodzi wybrali sobie hotel niedaleko Warszawy,z dala od centrum i w ładnej okolicy. Wystrój hotelu nawiązuje do czasów naszego króla,obrazy i wystrój powalił mnie na kolana. W takich wnętrzach cała uroczystość nabrała całkiem innego znaczenia, było bardzo uroczyście i romantycznie. Sama chciałabym mieć tam wesele http://www.hotelponiatowski.pl/

Ostatnio na weselu, na którym byłam sala była ustrojona zdjęciami zaręczynowymi. Pięknie to wyglądało, fajne porównanie. Zdjęcia robiła firma domi-foto.pl i były piękne. Taki wystój widziałam pierwszy raz.

Comment

Zamieszczone przez Tuga Zobacz posta
                            Byłam na weselu i zaskoczyła mnie ilość gości... hotel Best Western w Krakowie , ten przy Opolskiej pomieścił chyba z 350 osób choć słowo pomieścił to nie pasuje, ponieważ normalnie komfortowo ludzi się bawili i było sporo miejsca Ile osób było na waszych weseleach najwięcej?

Wow nieźle! U mnie znajoma ma robić wesele na prawie 300 osób więc też jestem w szoku i powiem jej o Best Western Premier w Krakowie skoro mówisz, że było fajnie bo ona jest nawet z okolic więc może jej się przyda taka informacja.

Comment

Mnie zaskoczył ostatnio pokaz iluzjonistyczny Kilku fajnych chłopaków zrobiło naprawdę zadziwiające sztuczki! Tu można zobaczyć filmik https://www.mistrzowiemagii.pl/youtube

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X