Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Byłem na weselu i... Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Byłem na weselu i...

Byłem na weselu, całkiem nie dawno. Generalnie wesela to zdecydowanie nie moja bajka. Nie lubię chodzić, bo jest zazwyczaj muzyka z wiejskiego podwórka. Poszedłem z żoną i.... szok. Pierwszy raz w życiu widziałem wesele z udziałem dj. Muzyka super dobrana do przedziału wiekowego (przeważającego) czyli 30-50 lat. Dj super zabawiali wszystkich gości, zabawa na całego. Ludzie czemu korzystacie z usług marnie śpiewających zespołów... Pozwolę sobie napisać że dj to jarząbek i czerwisńki, jakbym brał ślub to byli by 1 punktem na moim ślubie

Ja zdecydowanie jestem za DJ niż spiewającą kapelą

Comment

Bo Dj to nie tylko muzyka ale również super dużo ciekawych pomysłów, na to jak rozruszać wesele

Comment

To prawda, Kuba
        jeszcze jak się trafi na fajnego konkretnego człowieka to to jest to!

Comment

no dokładnie. Dj przynajmniej nie potrzebuje takich długich przerw jak zespół no i zagra praktycznie wszystko, a kapela ma swój stały repertuar i poza tym raczej nic więcej nie zagrają : /

Comment

byłąm ostatnio na kilku weselach i powiem, że śmiech, żenada. Jakiś wyuczony sztywny taniec, okazuje się, że na długo przed ślubem ćwiczony, jakieś slajdy z życia, wszystko sztuczne, Panny Młode na tabletkach uspokajających. Tragedia. Mój ślub na spokojnie, muzyka taka jak ja chciałam, bez żadnych nauk, sztuczności.

Comment

Jasne, że lepiej wszystko zrobić na spokojnie zamiast się za bardzo tym wszystkim stresować i męczyć, żeby wszystko wyszło idealnie

Comment

Ostatnio byłam na weselu mojej koleżanki i było cudnie!! Świetny klimat, fajne miejsce i jedzenie, a dodatkowo masa atrakcji - pierwszy raz widziałam na weselu SZCZUDLARZY!! Byli przebrani za anioły i sypali na młodą parę ryż i płatki róż - super!! Zarówno dorośli jak i dzieciaki byli zachwyceni. Fajnie sprawdziła się też maszyna do robienia baniek - bańki były dobrze oświetlone i tworzyły niezapomniany klimat. Nie spodziewałam się, że tak kreatywnie można podejść do wesela, tak się nakręciłam, że od razu w myślach zaczęła planować swoje!

Comment

Zamieszczone przez karolinkakowalska Zobacz posta
                  Ostatnio byłam na weselu mojej koleżanki i było cudnie!! Świetny klimat, fajne miejsce i jedzenie, a dodatkowo masa atrakcji - pierwszy raz widziałam na weselu SZCZUDLARZY!! Byli przebrani za anioły i sypali na młodą parę ryż i płatki róż - super!! Zarówno dorośli jak i dzieciaki byli zachwyceni. Fajnie sprawdziła się też maszyna do robienia baniek - bańki były dobrze oświetlone i tworzyły niezapomniany klimat. Nie spodziewałam się, że tak kreatywnie można podejść do wesela, tak się nakręciłam, że od razu w myślach zaczęła planować swoje!
                  No to jakie masz pierwsze plany weselne?

Comment

Ja też byłam jakiś miesiąc temu na weselu i ciekawą atrakcją była tam budka w której można było robić sobie różne ciekawe, zazwyczaj śmieszne zdjęcia. Sama mam wesele w przyszłym roku i pomyślałam, że warto by podpatrzyć taki pomysł. Ciekawa propozycja, żeby "rozweselić" weselników.
                    Last edited by blackyy; 18-09-14, 13:00.

Comment

Wesele 06.09 u kuzynki średnie, niestety trzeba było piilnować zespołu, żeby grali... tylko, że państwo młodzi chyba tego nie widzieli... Lepiej sprawdzajcie zespoły przed swoim weselem, bo można spędzić całe wesele za stołem ... Jak kto lubi, ale ja jak idę na wesele to lubię potańczyć ...

Comment

byłam ostatnio na weselu znajomych, urzekła mnie dekoracja sali i hallu. pięknie się to prezentowało - wypozyczyli meble z palet Pine Square.
                        Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.

Comment

Ja też wolę jak jest DJ, przynajmniej pusci muzyke w oryginale, i co tylko chcemy A ja ostatnio jak bylem na weselu to zdziwilo mnie to, ze przy pierwszym tancu, praca mloda miala manekiny swoje 3d. W sumie drukowanie 3d to nowy trend, ale powiem wam, ze bardzo fajnie to wygladalo, najpierw tanczyli z manekinami, az w koncu sie odnalezli. Fajna historia
                          Last edited by blackyy; 02-06-15, 16:36.

Comment

Też wolałabym , żeby na weselu był DJ , a nie zespół Zawsze większa różnorodność puszczanej muzyki

Comment

Lila Park to miejsce, gdzie można się świetnie bawić. Byliśmy w czerwcu na weselu naszego najlepszego Przyjaciela. Darku, jeśli to czytać to świetnie wyglądałeś. I żeby nie było, Iza też. Obsługa rewelacyjna, kelnerzy starali się być wszędzie, na każde zawołanie reagowali. Jedzonko przepyszne. Najbardziej smakował nam rosół. Z wielką przyjemnością polecamy to miejsce. Żałujemy, że my już jesteśmy po ślubie.
                              Last edited by blackyy; 14-11-14, 13:22.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X