Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
smutny slub Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • #31
  Byłam na weselu na którym zespół prawie w ogóle nie grał, zastanawiałam się nawet za co ta para młoda im zapłaciła bo więcej mieli przerw niż pracy.
  Last edited by blackyy; 30-07-15, 14:47.

  Comment


  • #32
   Nikt nie wpadł na pomysł, aby zacząć puszczać muzykę z płytki? Mój znajomy był na takim weselu, gdzie kapela się okazała wielką pomyłką. I tak uczynili. W rezultacie się świetnie bawili tak czy siak. A para młoda może lubiła takie wolne kawałki..
   Last edited by blackyy; 02-06-15, 15:22.

   Comment


   • #33
    Cóż , trudno. Satło się. Ale niestety... jakby to powiedzieć... nie wroży to zbyt dobrze małżeństwu. Nie żebym była nadmiernie przesądna , bo nie jestem , ale jak nie jest wesoło , to znaczy , że coś wisi w powietrzu , że coś jest nie tak jak powinno być...

    Comment


    • #34
     Zamieszczone przez przyjazna Zobacz posta
     Nikt nie wpadł na pomysł, aby zacząć puszczać muzykę z płytki? Mój znajomy był na takim weselu, gdzie kapela się okazała wielką pomyłką. I tak uczynili. W rezultacie się świetnie bawili tak czy siak. A para młoda może lubiła takie wolne kawałki..
     Widzisz , skorao wpadli na pomysł puszczania muzyki samodzielnie ( i kto wie , czy nie wykopania zespołu daleko , daleko? ) , to znaczy , że atmosfera była dobra i żadna mizerna grupa grajków nie była w stanie jej popsuć...Ale na tamtym ślubie nikt na to nie wpadł.

     Comment


     • #35
      Ja tam przesądna nie jestem i w żadne wróżby, szczególnie smutne nie wierzę. Po prostu, stało się i już, jak wiele innych wydarzeń w życiu, niezależnych od nas... nie trzeba tego roztrząsać i przeżywać, tylko iść do przodu i patrzeć w przyszłość, na to, na co mamy wpływ, a przeszłość do tego nie należy...

      Comment


      • #36
       Byłam na kilku weselach i tylko jedno było klapom. Jedzenie było wstrętne, właściwie to wróciliśmy głodni. Muzyka fatalna, zespół wogóle nie sluchał sugestii Pary Młodej ani gości bo przecież oni są wielkimi artystami. Inne wesela były spoko.

       Comment


       • #37
        Na takim weselu nie byłam, ale na mojej studniówce było właśnie tak. Zespół to był koszmar, ludzie nie chcieli się bawić, bo nie mieli po prostu przy czym! Uważam, że nie ma co żałować na dobry zespół, bo jest on kluczem do dobrej zabawy na weselu i nie tylko na weselu.

        Comment


        • #38
         Na takim weselu nie było mi dane być. I całe szczęście Nie wyobrażam sobie tego

         Comment


         • #39
          Nie wyobrażam sobie, żeby na moim weselu nikt nie tańczył. Już zarezerwowałam termin u DJ, który puszczał muzykę na weselu mojej siostry i to była fantastyczna impreza. U mnie musi być jeszcze lepiej Nawet zapisaliśmy się z narzeczonym do Centrum Tańca Szczepan, gdzie Pan Olaf uczy nas układu, takiego małego show, żeby od początku rozkręcić gości.

          Comment


          • #40
           Ja byłem na weselu, gdzie rodzina Panny Młodej pobiła się z rodziną Pana Młodego. Nie wiem o co poszło dokładnie, bo szybko zabrałem się stamtąd, ale nieźle się pobili. Za dużo alkoholu, jak widać ;/

           Comment


           • #41
            No niestety .. czasami tak wlasnie bywa.

            Comment


            • #42
             Masakra... smętne wesela są straszne....

             Comment


             • #43
              Też byłam kiedyś na takim weselu, ale własnie młodzi, na szczęście przygotowani na ewentualne porażki mieli ze sobą jakieś płyty z muzyką i one uratowały cała sytuację... Która moim zdaniem nie powinna mieć miejsca, no ale cóż. Dobrze jest też w takiej sytuacji mieć na sali jakiegoś ogarniętego gościa - brata, kolegę, przyjaciela, który trochę rozbawi gości, gdyby nawet zmiana muzyki na początku nie pomogła.

              Comment

              Reklama Reklama Module
              Collapse

              Working...
              X