Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
smutny slub Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Byłam na weselu na którym zespół prawie w ogóle nie grał, zastanawiałam się nawet za co ta para młoda im zapłaciła bo więcej mieli przerw niż pracy.
    Last edited by blackyy; 30-07-15, 15:47.

Comment

Nikt nie wpadł na pomysł, aby zacząć puszczać muzykę z płytki? Mój znajomy był na takim weselu, gdzie kapela się okazała wielką pomyłką. I tak uczynili. W rezultacie się świetnie bawili tak czy siak. A para młoda może lubiła takie wolne kawałki..
      Last edited by blackyy; 02-06-15, 16:22.

Comment

Cóż , trudno. Satło się. Ale niestety... jakby to powiedzieć... nie wroży to zbyt dobrze małżeństwu. Nie żebym była nadmiernie przesądna , bo nie jestem , ale jak nie jest wesoło , to znaczy , że coś wisi w powietrzu , że coś jest nie tak jak powinno być...

Comment

Zamieszczone przez przyjazna Zobacz posta
          Nikt nie wpadł na pomysł, aby zacząć puszczać muzykę z płytki? Mój znajomy był na takim weselu, gdzie kapela się okazała wielką pomyłką. I tak uczynili. W rezultacie się świetnie bawili tak czy siak. A para młoda może lubiła takie wolne kawałki..
          Widzisz , skorao wpadli na pomysł puszczania muzyki samodzielnie ( i kto wie , czy nie wykopania zespołu daleko , daleko? ) , to znaczy , że atmosfera była dobra i żadna mizerna grupa grajków nie była w stanie jej popsuć...Ale na tamtym ślubie nikt na to nie wpadł.

Comment

Ja tam przesądna nie jestem i w żadne wróżby, szczególnie smutne nie wierzę. Po prostu, stało się i już, jak wiele innych wydarzeń w życiu, niezależnych od nas... nie trzeba tego roztrząsać i przeżywać, tylko iść do przodu i patrzeć w przyszłość, na to, na co mamy wpływ, a przeszłość do tego nie należy...

Comment

Byłam na kilku weselach i tylko jedno było klapom. Jedzenie było wstrętne, właściwie to wróciliśmy głodni. Muzyka fatalna, zespół wogóle nie sluchał sugestii Pary Młodej ani gości bo przecież oni są wielkimi artystami. Inne wesela były spoko.

Comment

Na takim weselu nie byłam, ale na mojej studniówce było właśnie tak. Zespół to był koszmar, ludzie nie chcieli się bawić, bo nie mieli po prostu przy czym! Uważam, że nie ma co żałować na dobry zespół, bo jest on kluczem do dobrej zabawy na weselu i nie tylko na weselu.

Comment

Na takim weselu nie było mi dane być. I całe szczęście Nie wyobrażam sobie tego

Comment

Nie wyobrażam sobie, żeby na moim weselu nikt nie tańczył. Już zarezerwowałam termin u DJ, który puszczał muzykę na weselu mojej siostry i to była fantastyczna impreza. U mnie musi być jeszcze lepiej Nawet zapisaliśmy się z narzeczonym do Centrum Tańca Szczepan, gdzie Pan Olaf uczy nas układu, takiego małego show, żeby od początku rozkręcić gości.

Comment

Ja byłem na weselu, gdzie rodzina Panny Młodej pobiła się z rodziną Pana Młodego. Nie wiem o co poszło dokładnie, bo szybko zabrałem się stamtąd, ale nieźle się pobili. Za dużo alkoholu, jak widać ;/

Comment

No niestety .. czasami tak wlasnie bywa.

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X