Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Potrawy wegetariańskie na weselu Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Ostatnio jak byłam na weselu to z wegetariańskich potraw były tylko surówki do obiadu i nic poza tym A przecież można zaserwowac kotlety z jaglanki, albo zupe z soczewicy zamiast tradycyjnej gulaszowej. Moa też być warzywa parowane.

Comment

Jak wiadomo , ilu bedzie wegetarian , to co za proble m zrobić dla nich osobne menu?? No , chyba , że nie wiecie... ale wedłud mnie można nawet w ciemno zrobić część potraw wege , przecież mięsożerni też chętnie je pożrą , a już w drugą stronę nie zadziała

Comment

Zamieszczone przez Tarynpol1688 Zobacz posta
        Ostatnio jak byłam na weselu to z wegetariańskich potraw były tylko surówki do obiadu i nic poza tym A przecież można zaserwowac kotlety z jaglanki, albo zupe z soczewicy zamiast tradycyjnej gulaszowej. Moa też być warzywa parowane.
        Kotlety z soi , soczewicy , tortilla jhiszpańska ( chyba , że to weganie- zresztą , dla nich to już całkiem co innego! ) , i kazda mozliwa wersja potrawy mięsnej bez mięsa , typu pizze sphagetti... no , może nie na ślub... ale w sumie czemu nie. Byleby ich nie zmarginalizować.

Comment

Zamieszczone przez ProAngelika1695 Zobacz posta
          Ja bardzo szanuję wegetarian za ich poglądy,ale też denerwuje mnie jak to podkreślają na każdym kroku i się z tym obnoszą. Bo przecież nie można dostosować menu tylko dla wegetarian, a sałatki, owoce i warzywa raczej znajdą się na każdym weselu.
          Wegetarianie się nie obnoszą , wegetarianie nie jedzą mięsa i muszą na to zwracać uwagę otoczeniu , które mięso je i nie wpadnie przecież samo na to , że ktos tego nie robi! To jest obnoszenie się? To jest informacja , i to dożć istotna. Zawsze przy takich okazjach to mowię.

Comment

Zamieszczone przez PARTICIA98 Zobacz posta
            Lepiej wcześniej wiedzieć, kto z gości czego oczekuje, bo wegetarianie to jest bardzo ogólne pojęcie. Jedni jedzą np. jajka, ryby itd., a inni nie. Menu można jakoś zawsze dostosować i zrobić kilka dań bezmięsnych dla wegetarian. Warto też popytać co można przygotować dla takich osób, aby nie było nudne i jakoś smakowało, bo sama sałatka to chyba za mało.
            Tak , dokładnie , są laktoovowegetarianie ( mleko i jajka) , odpowiednio tylko lacto albo tylko ovo , są pescawegetarianie (... ktorzy jedzą mięso ryb , więc nie uważam ich za wegetarian) i weganie- nic odzwierzęcego , nawet miod odpada. Dla nich najciężej coś znaleźć.

Comment

Jakieś sztuczne problemy wymyślacie, naprawdę? Dla wegetarian mięso na weselu to problem? A kto im każe to mięso jeść? Nie chcą, niech nie jedzą, w czym problem? Nie rozumiem... Ja nie chciałabym być na takim weselu, gdzie są tylko wegetariańskie potrawy...

Comment

Dokładnie, można zrobic podział, nie ma problemu. Po co definitywnie przekreślać jedne potrawy lub drugie, nie rozumiem? Wszyscy chyba wiedzą co jedzą i co preferują i nie beda mieli problemu z wyborem, no chyba że tego wyboru nie będzie...)))))))))))

Comment

Powinno być wegetariańskie menu , z dwóch podstawowych powodów. Po pierwsze- sa wegetarianie na świecie i przybywa ich z każdym rokiem , a po drugie nie każdy lubi każde mięso i powinien mieć jakąś alternatywę. Niewegetarianie też lubią bezmięsne potrawy.

Comment

Zamieszczone przez Tarynpol1688 Zobacz posta
                    Pewnie , że tak. mało tego- takie wegetariańskie potrawy są modne , oryginalne i jestem przekonana , że gościom się spodoba coś nowego , innego , coś , czego w domu na codzień nie jedzą albo nawet i nie wiedzą , że można coś tego typu zrobić do jedzenia.

Comment

Jest mnóstwo alternatyw dla wegetariańskiej kuchni, która jest przecież bogata! Wszyscy zapominają o sushi. U nas to było pierwsze co, zjedzono sushi
                      Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.
                      Last edited by blackyy; 01-07-15, 17:22.

Comment

Ja w przyszłym tygodniu w sobote wybieram się na wesele jak się okazuje mają być potrawy w dużej mierze wegetariańskie co mnie bardzo itneresuje. Podobno jest dużo ludzi tam wegetarianami ale tla mięsożerców też będą potrawy powiem wam że może to ciekawie wyglądać.

Comment

Byłam na weselu, gdzie były osobne, wegetariańskie dania dla tych, którzy nie jedza mięsa. Z tego co wiem młodzi zamawiali specjalnie Catering Arts, żeby im przyszykowali kilkanaście dań w wersji wegetariańskiej dla specjalnych gości.

Comment

Reklama Reklama Module
                          Collapse

Working...
                          X