Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
byłam na weselu i... Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Asiu super wygladałaś, widac że masz swój styl a włosów zazdroszczę

Comment

• dzięĸuję za miłe komentarze

Comment

• no super dopiero teraz fotki odkryłam a glany super przynajmniej cie przy tańcach nie podeptali!!!

Comment

• Fredzia w glanach to chyba nikt nie zostanie zadeptany heheh

a ktoś był ostatnio na jakimś ślubie/weselu? chwalcie się jak było

Comment

• Joannadarc - musimy jeszcze chyba nachwalić trochę Twój wygląd na tamtym weselu, extra fryzura, glany bosko wyglądały do tejczerwonej kiecki :]

Comment

• dzięki - fajnie że się podoba

Comment

• Witam. Ostatnio byłam na weselu i najbardziej zdziwiło mnie, że panna młoda wyglądała strasznie. Mogła chociaż wybrać się do REKLAMA. Nie wiem jakiś zabieg nawilżający skóry, bo wyglądała no masakrycznie. Sucha skóra i to jeszcze na ślubie.
                Last edited by joannadarc85; 20-12-13, 16:46.

Comment

• Kiedyś były wesela, bez kosmetyczek, zabiegów, dzisiaj nie do pomyślenia.

Comment

• Ja ostatnio byłam na weselu i bardzo mi sie nie podobał fakt, że dużo dziewczyn (gości) przyszło w białych sukienkach. Nie wiem dlaczego teraz taka moda przyszła, rozumiem jakby jakieś kremowe kolory, ale nie czysto białe.

Comment

• Mnie też właśnie wkurza, jak goście weselni zakładają białe sukienki, ponieważ moim zdaniem jest to zniewaga panny młodej, któa tego wieczoru jako jedyna powinna być w białej sukni i ona powinna się w tym dniu wyróżniać.. dlatego nie rozumiem jak ktoś z gości wkłada białą suknię..

Comment

• outsiderka
                        outsiderka commented
                        Edycja komentarza
                        Teraz Panny Młode wolą suknie ślubne w innych kolorach niż biały.

• Witam,
                      ostatnio byłam na slubie w Lublinie i muszę powiedzieć, że dawno nie byłam na tak idelanie zorganizowanym weselu Wszytsko było dopięte na ostatni guzik, obsługa w pełna profesionalizmu, życzliwa z poczuciem humoru, jedzenie wyśmienitę dawno nie jadłam taich pyszności i tak pięknie udekorowanych... Byłam już na kilkunastu weselach w swoim zyciu ale to w było najlepsze i bede go długo wpsominac Szkoda tylko, że ja już swoje przyjęcie weselna mam za sobą ale kto wie może z okazji srebrnych lub złotych godów zorganizuje tam przyjęcie;p
                      Last edited by blackyy; 24-04-15, 09:49.

Comment

• Nie wyobrażam sobie jak gość weselny może ubrać się w biały strój. Wprawdzie teraz nie każda idzie do ślubu w bieli, ale jednak trzeba liczyć się z tym że panna młoda tak będzie ubrana.

Być czy mieć o to zawsze było odwieczne pytanie..Też się nad tym zastanawiasz co wybrać ? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi..Ciężko tak jednoznacznie stwierdzić Poczytaj http://makehomebetter.blog.se/ bloga dla pewności.
                        Last edited by Irina1111; 01-07-15, 17:09.

Comment

• Dlaczego nie. Jeżeli ktoś sobie życzy wesele w takim stylu to jak najbardziej może sobie urządzić. nasze wesele było jednak tradycyjne. Zorganizowaliśmy je w chacie z zalipia w Sarnowie. To bardzo ładna sala, bardzo elegancka, pięknie przystrojona.

Comment

• moje takze bylo tradycyjne

Comment

• Byłam niedawno na zwykłym i tradycyjnym weselu w hotelu best western efekt express w krakowie. Bez głupich oczepin co prawda, za to z klasą i bardzo eleganckie. Według mnie właśnie takie powinny być teraz przyjęcia weselne.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X