Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Największa gafa na weselu!! Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Największa gafa na weselu!!

Byłam ostatnio na weselu. Panna Młoda była dość duża. Była wysoka i okrągła. Suknię miała z dużym dekoltem. Kiedy zachęcała panów do udziału w konkursie to jej jeden cycek z gorsetu wypadł...

Podzielcie się jak wam też coś takiego widziałyście.

A bo to raz
    Na internecie jest pełno takich "gaf". Ja od razu powiedziałem mojej PM, żeby nie kupowała sukni bez ramiączek. Przy podniesieniu rąk do góry masz 50%, że ci wyleci cycek. A jak zaczniesz podskakiwać to nawet 100 To też trochę zależy od dopasowania sukni i wielkości piersi :P Ale jaja są niesamowite hehe.

Comment

Suknie bez ramiączek są dość ryzykowne. Ja pamietam, jak na weselu kuzyna jednej z jego znajomych sukienka w czasie tańca opadła i w całej okazałości biust pojawił się na wierzchu. Dziewczyna byla lekko wstawiona i nie zorientowała się Na szczęście szybko jej ktoś powiedział

Comment

Tam gdzie ja bylam PM miała gorset wiazany na szyi.

Comment

no to sukni była źle dobrana...

Comment

Ehhh wszytsko zależy od dopasowania. Ja nosiłam nie rqaz sukienki z gorsetami bez ramiączek i jakoś nigdy mi nic nie wypadło hehehehe, Ślubną też będę miała bez ramiączek.

Comment

moja siostra również miała suknię bez ramiączek i absolutnie NIC jej nie wyskoczyło... nawet nie było takiej możliwości, gorset był dobrze dopasowany (na miarę możliwości ciąży w 5 miesiącu) i czuła się w nim wspaniale... tak więc na pewno sukienka ta musiała być źle dopasowana...

ja przymierzając suknię ślubną zawsze "podskakuję" w przymierzalni, macham rękoma czy siedząc staram się wyciągnąć ręce po coś co stoi daleko... od razu wiem co mi odpowiada a co nie...

Comment

dobry sposob na sprawdzenie. zapamietam

Comment

Dokładnie ja też tak robię jak mierzę sukienki. Wyginam się we wszystkie strony, nachylam itp żeby mieć pewność że w żadnym momencie zabawy nic się nie wydarzy takiego

Comment

Na ostatnim weselu, na którym byłam, żadne cycki nie wyskoczyły z sukienek ale za to Państwo młodzi a szczególnie Pan młody nie popisał się inteligencją. Przy stole siedziało dużo młodzieży. Panna młoda sciągnęła sobie buty wiadomo dlaczego Pan młody tak to skwitował: ALE CI SYRY WALĄ ! No nie dość, że pięknie się zwrócił do swojej żony to jeszcze powiedział to tak głośno, że wszyscy przy stole to słyszeli. Brawo

Comment

mmargoo,

Comment

dokładnie tak wyglądałam

Comment

mmargoo, wiesz co jakby moj przyszly maz powiedzial mi tak nawet za 60 lat to bym mu dala w twarz

Comment

Dokładnie dziewczyny!

A najlepsze, że Panna młoda w ogóle na to nie zareagowała a wręcz przeciwnie, jej się to podobało! O matko, jacy ludzie potrafią być "dziwni"

Comment

my z M. mamy poczucie humoru i czasami sobie dla zartu dogryzamy ale czegos takiego??????zenada....

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X