Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
SAMOCHÓD do ślubu - jakim autem? co myślisz o... ?itp. Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

jeżeli kierowca nie jest typem "Hołowczyc" to z fryzurką nic sie nie stanie. takimi autami jeździ się góra 50-60 km/h
    zresztą przy takim wyborze trzeba wziąść to pod uwage przy robieniu fryzurki - więcej lakieru i powinno być oki

Comment

pomóżcie, szukam auta do ślubu-chorzów

cześć wszystkim właśnie się zarejestrowałam. wiem, że tematem jest kolor auta, ale mam pytanie, czy ktoś może mi pomóc?? poszukuję auta do ślubu do chorzowa, ale nie limuzyny i raczej nie mercedesy. Dziękuję za informacje

Comment

Re: pomóżcie, szukam auta do ślubu-chorzów

Zamieszczone przez Patusia
        cześć wszystkim właśnie się zarejestrowałam. wiem, że tematem jest kolor auta, ale mam pytanie, czy ktoś może mi pomóc?? poszukuję auta do ślubu do chorzowa, ale nie limuzyny i raczej nie mercedesy. Dziękuję za informacje
        My z moim Misiem wypatrzyliśmy fajny samochód, pięknego czarnego Jaguara. Mamy już zaklepany termin. Samochód jest jest fajnisty (duuużo miejsca a ja mam rozłożystą suknię a ceny za wynajem nie są kosmiczne. Jeśli chcesz służymy namiarami na właściciela. W razie czego pisz na mckey@o2.pl

Pozdrowionka

Comment

zamówić auto dla Przyszłego Męża na ten dzień?

Jak myślicie, czy byłby to fajna niespodzianka, gdybym zamówiła przystojony samochód, jego wymarzony model? Czy nie zwróci uwagi zaaferowany dniem? A może tylko mu smaku narobię, że takiego nie ma na codzień?

Comment

a co to miałby byc za samochód? myślę ze zaaferoanie jest tak duże ze nie ma sensu sie zbytnio rozpraszać. jeszcze nie zauwazy i bedzie ci przykro
            no chyba ze to jakis bardzo wyjątkowy model?

Comment

Raczej nie wyjątkowy tak ogólnie... Audi A8 najnowsze... Ale może faktycznie nie ma sensu. Chociaż jeśli i tak by mi przyszło wynajmować, to może...?
              Ps. Pytanie tylko, czy by mnie to z torbami nie puściło...

Comment

A mi się podoba pomysł. Napewno przyszły mąż by docenił co dla niego w tym dniu chciałaś zrobić. Jeżeli finansowo możesz to zrobić to śmiało.

Comment

Zastanawiam się tylko, jak chcesz utrzymać to w tajemnicy (bo ma to być niespodzianka)?
                  Przecież z pewnością będziecie rozmawiać o tym, jakie auto Was powiezie do ślubu, więc co wtedy mu powiesz?

Comment

Że ja sie tym zajme i że to będzie niespodzianka. Chociaż zna mnie dobrze i bardzo łatwo mu bedzie się domysleć... Hm...

Comment

Moim zdaniem fajny pomysł - nie ma to jak pierwsze punkciki u Męża - Możecie ustalić że kwestią auta Ty się zajmujesz i że to będzie cos wyjątkowego oraz żeby nie pytał o nic więcej - myśle że będzie fajnie. Nawet jak się domyśli to i tak punkciki Ci na liste zapisze

Comment

My jechalismy nasza biala Warszawa i nie wyobrazam sobie, zeby miala inny kolor W bieli wyglada cudownie

Comment

który lepszy

wklejam 2 zdjęcia samochodów proszę was o opinię który lepszy
                          http://img329.imageshack.us/img329/6...aa9amedor5.jpg http://img204.imageshack.us/img204/4...af17medea6.jpg

Comment

Mnie się żaden z nich nie podoba, ale jeśli juz to czerwony ma dyskretniejsze ozdoby - wg mnie ładniejsze

Comment

Może motocyklem??? (byle nie białym) he

http://abcslubu.pl/suwak/04_15_2007_21_7_2007_38.png

Comment

oba są ładne, ale ja chyba wzięłabym bordowy

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X