Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
gdzie posadzić rodziców i świadków? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• gdzie posadzić rodziców i świadków?

Witam wszystkich i proszę o pomoc. Stoły będą rozłożone w kształt literki U. "Młodzi" czyli My będziemy siedzieć na środku oczywiście i pytanie brzmi jak powinni siedzieć rodzice, świadkowie i ich osoby towarzyszące. Z mojej strony będzie tylko mama bez osoby towarzyszącej i siostra która będzie świadkową wraz z osobą towarzyszącą a ze strone mojego przyszłego męża będzie tylko ojciec również bez osoby towarzyszącej i jego brat który będzie świadkiem wraz ze swoją żoną. Proszę pomóżcie bo mam kompletny mętlik w głowie. Problem dodatkowo polega na tym że przy "naszym" stole będą tylko miejsca od strony zewnętrznej i dla 4 osób.

U mnie po mojej prawej bedzie siedział świadkowa, czyli siostra z chłopakiem, po lewej Michał świadek czyli kuzyn z żoną, dokładnie na przeciwko nas będą siedzieli rodzice - mamy od środka, żeby mogły sobie pogadać

Moim zdaniem musisz zrobić tak żeby rodzice i świadkowie siedzieli najbliżej Ciebie, bo w tym dniu są oni dla Ciebie bardzo ważni

Comment

dokładnie tak jak mówi Dafnie koło Pary Młodej powinni siedzieć świadkowie wraz z osobami towarzyszącymi a dopiero potem rodzice to głupio że będziesz miała krzesła tylko po stronie zewnętrznej tak to by się przy Was zmieściło więcej osób

Comment

A jak posadzic swiadkow jesli sa malzenstwem...

Comment

no to zależy komu świadkują...jeżeli "ON" świadkuje panu młodemu to oczywiście po stronie pana I VICE WERSA

Comment

jeśłi chodziło o to że świadek i jego żona to siedzi on przy panu młodym, jeśłi chodziło o to że świadkować będzie małżeństwo to albo ich rozdzielić, choć to troche głupie, albo posadzić ich od strony panny młodej, bo świadkowa musi Ci welon poprawić, czy sukienkę, musisz zapytać czy z makijażem wszystko gra.

Comment

Musze sobie to dokładnie przemyslec i wybrac sie do lokalu w którym mamy wesele, moze uda mi sie wymyśleć inne ustawienie stołu, tak żebym na przeciwko siebie posadzić rodziców. Oglądałam ostatnio kasete z wesele od znajomych i tam rodzice byli zmieszani z innymi gośćmi, ja jednak chcę mieć swoją mamusię przy sobie

Comment

Na ostatnim weselu, podział był taki; przy stole Młodych - młodzież, naprzeciw przy stole, "starsi" + rodzice obu stron. I było dobrze. łodziez sie dogadala miedzy soba, a rodzice "dbali" o gosci przy swoim stole.

Comment

na weselu mojej kuzynki było również tak że były 2 sale jedna do tańczenia i tam stoły były ustawione w literę "U" mieściło się tam 70 osób a na drugiej sali z 20 i w tej drugiej sali siedzieli właśnie rodzice młodej pary wraz ze swoimi znajomymi :P

Comment

U mnie sprawa tez jest troche skomplikowana, a to w związku z tym ze moja mama po rozwodzie ponownie wyszła za mąż a on nie jest mi specjalnie bliski sercu. Więc jak posadze mame blisko to musiałabym blisko posadzić ojczyma. A co wtedy z tatą. Razem ich sadzac nie będę bo głupio. Poza tym rodzice Narzeczonego prosili aby ich posadzić nieco z boku aby dobrze mogli widzieć tańczących. Tak więc rodzice zejdą nieco dalej z mojego planu rozsadzania. za to trzeba wziąść pod uwage rodziców chrzestnych. Ja sama nie wiem. Już się powoli gubie w tym

Comment

asioo ja w takim wypadku posiadziłabym koło siebie świadków i jakieś ulubione kuzynki, mame z nowym mężem zdecydowanie nie koło Twojego taty - Oni musza siedziec dość daleko od siebie. A teściów posadź tam gdzie chieli siedziec, będą zabawiali koniec stołu

Comment

U nas jest tak, że przy stole prezydialnym siedzi młoda para, rodzice młodych, dziadkowie i świadkowie--w celu wyróznienia tych ważnych osób.
                        Jednak u mnie bedzie tak, ze przy nas beda rodzice i dziadkowie a świadkowie razem z mlodymi beda. Ja bylam na weselu jako dziewczyna świadka i siedzialam z babciami przy stole prezydialnym i nie bylo wesolo, dopiero potem byla reorganizacja miejsca siedzacego i wreszcie moglismy posiedziec z mlodymi wiec z doswiadczenia wiem jak jest

Comment

Ja też zastanawiam się nad tym gdzie posadzić rodziców. A to z tego powodu, że w mojej rodzinie zawsze przy młodych siedziała młodzież i moja mama chce siedzieć ze swoimi siostrami, a mama mojego narzeczonego nie wyobraża sobie, że mogłaby nie siedzieć na weselu koło nas, bo w jej stronach jest taka tradycja, że rodzice siedzą z młodymi i świadkami. Ja sama myślałam, że koło nas będą siedzieć świadkowie i młodzież... Zupełnie nie wiem jak to rozwiązać. Poradźcie

Comment

ja to mam dopiero problem moi rodzice sa poz rozwodzie. mama przyjdzie z nowym partnerem tata sam i nie wiem jak mam ich usadzic
                            http://abcslubu.pl/suwak/10_11_2007_25_12_2007_48.png

Comment

Obok nas rodzice.. tzn po mojej stronie teściowie m oi a po stronie mojego W moi rodzice... Przy naszym stole bedzie jeszcze miejsce dla chrzestnych oraz dziadkow...

Świadkowie zadecydowali że chcą siedzieć z młodymi i to się w zasadzie ostatnio potwierdza że tak jest lepi9ej

Comment

Working...
                              X