Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Najlepsze miejsca na wesele w Krakowie i nie tylko Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

hmm super są te wasze miejsca, ja też znam bardzo fajny hotel nawet nie tak daleko od Krakowa, w otoczeniu przepięknej przyrody a mianowicie Hotel Fajkier, mają bardzo dobre opinie polecam
    Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.

Comment

Ja polecam Restaurację Okrasa we Wrocławiu. Kameralna sala pomieści 60 osób. Mają bardzo dobre jedzenie, a ceny nie ją wysokie http://restauracjaokrasa.pl

Comment

Ja miałam kilka miesięcy temu wesele w sali Santorini w Trąbkach, niedaleko Krakowa (jakieś 20 km). W sali jest miejsce dla około 250-u osób, także jest dość przestronna, a poza tym estetycznie urządzona, mają tam też klimatyzację, pokoje dla gości, ładny ogród i całkiem spory parking. Tutaj http://santorini.org.pl można obejrzeć tę salę.

Comment

ja prawdę mówić nie wybieralam miejsca sama bo jednak mnie to wszystko przerosło i korzystalam z pomocy konsultanta ślubnego z diamentowego blasku, który wszystkim się za mnie zajął, ja dostawałam tylko oferty różne do wyboru powiedzmy dwie bo jak na początku zrobil wywiad no to wiadomo było czego oczekuję- moim zdaniem to bardzo ułatwia planowanie i dużo spokojniej się podchodzi do ślubu

Comment

ja prawdę mówić nie wybieralam miejsca sama bo jednak mnie to wszystko przerosło i korzystalam z pomocy konsultanta ślubnego z diamentowego blasku, który wszystkim się za mnie zajął, ja dostawałam tylko oferty różne do wyboru powiedzmy dwie bo jak na początku zrobil wywiad no to wiadomo było czego oczekuję- moim zdaniem to bardzo ułatwia planowanie i dużo spokojniej się podchodzi do ślubu

Comment

A co sądzicie o Best Western Efekt Express? Zapoznawał się ktoś z ich ofertą, znacie jakieś opinie? To chyba nowy hotel, prezentuje się super, ale chciałabym wiedzieć coś więcej

Comment

Ja miałam kilka miesięcy temu wesele w Gościńcu Banasiówka, niedaleko Krakowa - tutaj wesela Kraków można go sobie obejrzeć. Sala była bardzo elegancka, klimatyzowana, mają tam pokoje dla gości i duży parking. Co do potraw, to były bardzo smaczne - wybraliśmy tradycyjną polską kuchnię, ale były tam też do wyboru dania z innych kuchni świata.
                Last edited by edytaa89; 15-03-16, 14:47.

Comment

Udało mi się dopaść znajomych, którzy robili wesele w Best Western Premier i byli zachwyceni, nie wiem czy to nie jakaś bliźniacza sieć tego o który pytałam, mówili, że bardzo dobrze organizacyjnie też się z nimi współpracowała i wszystko w dniu wesela było dopięte na ostatni guzik- niczym nie musieli się martwić

Comment

Zawsze wydawało mi się, że najlepiej wybierać takie lokale, które są już sprawdzone przez znajomych. Zmieniłam kiedyś zdanie, bo wypytywałam kilku ludzi o pewną salę, gdzie wszyscy byli na jednym, tym samym weselu i każdy twierdził coś innego Dla jednego lokal był piękny, dla drugiego tandetny, a trzeci nawet nie pamiętał, jakiego koloru były dekoracje, bo wnętrze było takie "nijakie" Dlatego nie pytałam nawet nikogo o zdanie szukając czegoś na swoje wesele. Wyszukiwałam po prostu na internecie bazy lokalów i przeglądając zdjęcia, w końcu znalazłam skromną, ale elegancką salę i to dość tanią na ​http://www.saladlaciebie.pl/sale-weselne/krakow.html .
                    Last edited by penne; 12-08-16, 15:47.

Comment

Tak, Best Western Premier i Efekt Express współpracują ze sobą. Moje wesele zorganizowałam w Premier i było fantastycznie. Dostalismy nawet apartament dla Nowożeńców (cudowny swoją drogą) oraz znaczną zniżkę na noclegi dla gości. Najlepiej jest zorganizowac wesele w hotelu, wtedy nie ma problemu z transportem i noclegami.

Comment

Byłam niedawno u kuzynki w tym hotelu best western efekt express i powiem Wam, że sala zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Jest ładna, duża, pięknie przystrojona. A jedzenie było bardzo smaczne.

Comment

Reklama Reklama Module
                        Collapse

Working...
                        X