Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
Najlepsze miejsca na wesele w Krakowie i nie tylko Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Najlepsze miejsca na wesele w Krakowie i nie tylko

Witam wszystkich!

Ponieważ nie zauważyłam tematu bezpośrednio poświęconego wskazaniu najlepszych miejsc na wesela postanowiłam rozpocząć nowy wątek. Piszcie tu proszę miejsca, które polecacie na wesela dla przyszłych młodych par, aby pomóc im w wyborze najlepszych sprawdzonych obiektów.

Ja na początek chciałam Was zapytać o poradę.
    Mam na oku wybrane 3 miejsca na nasze wesele w okolicach Krakowa:
    1. Dwór w Tomaszowicach
    2. Hotel Witek
    3. Chochołowy Dwór

Doradźcie mi proszę, czy ktoś z Was był na weselu w którymś z tych miejsc i który obiekt polecalibyście najbardziej???

Czekam na Waszą pomoc!!!!
    Pozdrawiam
    Last edited by paulinka; 18-05-12, 11:54.

nowe miejsce na organizacje wesela

Cześć,
    Chciałabym wam polecić nowe miejsce gdzie można zorganizować naprawdę niezwykły ślub a mianowicie Hotel św. Norberta w Hebdowie. Jest to zaledwie 25 km od Krakowa. Oferują wesele w XII-wiecznych murach klasztornych które wyremontowano w poprzednim roku. Miejsce naprawdę jest magiczne. Mają piękną salę weselną z odrestaurowanymi freskami gdzie wcześniej znajdowała się sala jadalna zakonników. Do tego naprawdę piękny teren przy Hotelu oraz możliwość zorganizowania wesela w plenerze bo mają namiot weselny na ok 220 os! Byłam gościem na jednym z pierwszych wesel które tam się odbywały i było naprawdę super! Obsługa dwoiła się i troiła aby wszystko było ok. Polecam!

Comment

Ja mogę polecić salę weselną w Dworze Staropolskim, sam mam tam wesele w tym roku, a pałac jest po prostu kosmiczny - jest park i jezioro. Zdjęcia z wesela powinny być świetne. Polecam wszystkim Dwór w Krakowie -
      Last edited by MD; 15-05-14, 21:08.

Comment

Pomóżcie mi z wyborem miejsca na wesele koło Wrocławia albo generalnie w województwie dolnośląskim , myśle o czymś niekonwencjonalnym. Co prawda do samego wesela jeszcze spoooro czasu, bo nawet nie ustaliliśmy konkretnej daty, ale już teraz zbieram pomysły, więc będę wdzięczna jeżeli zechcecie się podzielić.

Comment

Ja byłam w Sulislawie, tam też miałam wesele i sesje zdjęciową jest pięknie, jeśli myślisz o nieszablonowym pomyśle to polecam Sulislaw 100 km od Wrocławia. Mieliśmy o tyle ciekawe wesele, że wszystko było w klimacie indyjskim i ajurwedy, można poczuc się jak gwiazda z Bolywood;D

Comment

Faktycznie ! obejrzałam zdjęcia i muszę napisać, że robi to wrażenie, przede wszystkim piękna sceneria ...już wyobraziłam sobie ta sesje a jak z organizacją ? są kontaktowi, można liczyć na pełną organizacje?

Comment

Tak, można liczyć na ich pomoc, jeżeli chodzi o potrawy - wiadomo, w tym się specjalizują , więc jtu akurat pozostawiłam to w ich rekach. Możliwosci jest tam dużo, więc naprawdę nie trzeba się o nic martwic i stresować, ze cos niewypali.

Comment

Osobiście polecam dom weselny Akacjowy Dwór - mnie zdziwiło to, że termin wolny mieli na kilka miesięcy naprzód, więc wszystko dało się ogarnąć w pół roku. Mogliby poprawić troszkę wystrój, ale ważne że jest sporo miejsca no i obsługa profesjonalna.
                Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.

Comment

Mi niestety w Akacjowym Dworze nie raczyli odpisać na żadną z dwóch wiadomości :/

Comment

Hej a ja chciałam zapytać czy ktoś miał jakieś doświadczenia z weselem na polu golfowym w Paczółtowicach koło Krakowa? Zastanawiamy się właśnie nad rezerwacją imprezy właśnie w tym miejscu, ale nigdzie nie ma konkretnych opinii na ich temat i trochę podejrzane mi się to wydaje:/ Pozdrawiam

Comment

Hejhttp://forum.abcslubu.pl/core/images...icon_smile.gif a ja chciałam zapytać czy ktoś miał jakieś doświadczenia z weselem na polu golfowym w Paczółtowicach koło Krakowa? Zastanawiamy się właśnie nad rezerwacją imprezy w tym miejscu, ale nigdzie nie ma konkretnych opinii na ich temat i trochę podejrzane mi się to wydaje:/ Pozdrawiam

Comment

Zamieszczone przez chomik Zobacz posta
                        Hejhttp://forum.abcslubu.pl/core/images...icon_smile.gif a ja chciałam zapytać czy ktoś miał jakieś doświadczenia z weselem na polu golfowym w Paczółtowicach koło Krakowa? Zastanawiamy się właśnie nad rezerwacją imprezy w tym miejscu, ale nigdzie nie ma konkretnych opinii na ich temat i trochę podejrzane mi się to wydaje:/ Pozdrawiam
                        Ja kiedyś tam się próbowałam umówić na spotkanie, żeby porozmawiać, ale Pani mnie olała, więc stwierdziłam, że nie będę się prosić :P

Comment

W Paczółtowicach koło Krakowa ja tam właśnie byłam na weselu u mojej rodzinki i było bardzo fajnie na tym polu golfowym, każdemu z gości się to miejsce również podobało ponieważ takie bardzo oryginalne było Ja to śmiało Tobie mogę polecić i jak ja bym organizowała swoje wesele to też właśnie tam

Comment

Ja polecam wesele w Hotelu Jurajskim niedaleko Krakowa. Mielismy tam wesele i goście byli zadowoleni. Platynowa sala, super jedzenie. Polecam. Stosunkowo taniej aniżeli w innych okolicznych lokalach.
                            Last edited by blackyy; 09-03-15, 09:56.

Comment

hmm super są te wasze miejsca, ja też znam bardzo fajny hotel nawet nie tak daleko od Krakowa, w otoczeniu przepięknej przyrody a mianowicie Hotel Fajkier, mają bardzo dobre opinie polecam
                              Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.
                              Last edited by blackyy; 22-06-15, 09:37.

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X