Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
dworek lub zamek jako sala weselna Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

W ramach ciekawostki można dodać, że zorganizowanie wesela w takiej scenerii może bardzo różnić się cenowo w zależności od regionu, gdyż w pewnych częściach kraju (np. w niektórych rejonach śląska) aż roi się od takich dworków i pałacyków, a w innych próżno takich obiektów szukać.
    Last edited by blackyy; 30-07-15, 15:52.

Comment

Uważam, ze super pomysł. Tez kiedyś o tym myślałam, ale nie wiem czy się odważę. Marzy mi się biały namiot, pełno kwiatów. Zespół mam już upatrzony catering też, tylko miejsce jeszcze nie pewne. Zastanawiam się nad dwoma. Jakbym miała taki ogród nie byłoby problemu.
      Last edited by blackyy; 21-05-15, 11:31.

Comment

Ja miałam ślub w stylu angielskim lat XX Taki motyw przewodni był. No i zmężem znaleźliśmy miejsce, które było stylizowane na tamte lata. Także zachęcam zajrzeć tu
        Jak zorganizować ślub i wesele? Jaki bukiet ślubny wybrać? Szukasz sukni ślubnej? Trendy i inspiracje ślubne.

Comment

Świetny pomysł, ale chyba liczba takich miejsc w całej Polsce nie jest zbyt duża, a już napewno nie w każdym z nich jest możliwość organizacji takiej prywatnej imprezy jaką jest wesele. Z pewnością ma to swoj klimat, ale jest trudno osiagalne w niektórych częściach Polski.

Comment

Zawsze oryginalne miejsca i oryginalna sceneria daje dużo wrażeń i emocji, a taki dworek i wesele tematyczne to świetna sprawa jest tylko, czy wszystkim gościom się spodoba? Ale zawsze znajdzie się taki, co nosem będzie kręcił na wszystko, nawet na nadmiar tlenu...

Comment

Zapraszamy do nas - Dakowski Dwór, wielkopolska. Obiekt zlokalizowany 30 km od Poznania.

Comment

A my tam woleliśmy skromniejsze wesele w sali bankietowej Wybór padł na Venge w Łodzi

Comment

Z tym zamkiem to świetna sprawa, z resztą może sama jestem tak przekonana bo własnie w Zamku Ujazdowskim nasze wesele się odbywało Długo szukaliśmy miejsca, ale kiedy trafiliśmy na Instalacje Art Bistro to od razu wiedzieliśmy, że to jest to- piękne wnętrze, bardzo klasyczne z wysokimi sufitami dawało pole do manewru przy dekoracjach, które wyszły bajecznie. Do tego wesele w centrum Warszawy jednak zupełnie się tego nie czuło bo ogród tworzy super dodatkową przestrzeń zamku

Comment

Znacie jakieś sale weselne w Poznaniu?

Comment

Reklama Reklama Module
                    Collapse

Working...
                    X