Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
dworek lub zamek jako sala weselna Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• dworek lub zamek jako sala weselna

Witam, jestem mlodziutka narzeczona ale slub chcemy na przyszly rok czyli 2012. Szukamy dworku w starym stylu np z "Pana Tadeusza" albo jakiś zameczek czy coś podobnego w woj. mazowieckim. Moze ktos wie czy cos takiego jest i moze wyrazić swoją opinię? Bardzo proszę o rady bo szukam, szukam i nic...

Z góry dziekujemy

Pana Tadeusza nagrywali w skansenie w Sierpcu (woj. mazowieckie) i wiem ,ze tam wynajmują sale....ale z tego co słyszałam (ale tylko z plotek, nie byłam tam z zapytaniem) to koszta są olbrzymie.

Comment

a mnie się wydaje że jednak w Turowej Woli...

Comment

AA... to nie wiem, w Sierpeckim byłam w dworku w którym "mieszkała Zosia". Albo oszukują albo nagrywali różne sceny w różnych miejscach
        Na stronie Sierpeckiego jest spis produkcji tam nagrywanych I sa te pięne niebieskie domki z "Ogniem i Mieczem"

Comment

ale dworek w "Panu Tadeuszu" to byl przykład. Choci mi mniej wiecej na ten styl

Comment

Jeśli chodzi o dworkowy styl, to my się zdecydowaliśmy na restaurację Villa Nuova w Wilanowie.
            Piękne i eleganckie miejsce. Można wyjść na zewnątrz, jest dość duży ogród wokoło.
            Jeszcze jesteśmy przed ślubem ale na razie jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Comment

nie wiem czy taki Hotel pasuje do tego tematu, pałacykiem lub dworkiem to to nie jest, ale te zdjęcia oddają klimat tego miejsca i uważam, że może to być wyśnione miejsce na wesele, a przynajmniej ja się do tego przymierzam mam nadzieję, że terminy się zgrają ;p
              Last edited by blackyy; 14-08-14, 10:54.

Comment

Swoje <zakazana reklama>, wraz z mężem chcieliśmy organizować w dworku nieopodal Poznania. Akurat wujek mojego znajomego kupił od poprzedniego właściciela piękny zamek do renowacji i zaproponował nam użyczenie jednej z wykończonych już sal. Jednym z minusów organizacji wesela był brak miejsc do spania dla rodziny i innych przyjezdnych gości. Problem był też z dojazdem w tego typu miejsce, gdyż było one oddalone od miasta a droga, która prowadziła do niego była drogą polną. Myślę, że są to ważne rzeczy które trzeba sprawdzić przed znalezieniem wymarzonego miejsca na wesele.
                Last edited by fiolekkk; 07-09-12, 15:58.

Comment

W stylu dworku czy rycerskiej sali jest hotel Palatium pod Warszawą. Nie wiem czy o dokładnie coś takiego ale wejdź sobie tam na zakładkę sala weselna i sprawdź czy to ten styl o który Ci chodzi. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało, sala potęgowała jeszcze bardziej uroczystą atmosferę wydarzenia
                  Last edited by blackyy; 14-08-14, 10:54.

Comment

A ja polecam wesele w Zamku Kliczków. Sama miałam tam organizowane przyjęcie weselne i to było coś niezwykłego. Miejsce jest bardzo klimatyczne. A noc poślubna w apartamencie zamkowym... hmmmm

Comment

Ja jestem miesiąc po ślubie, organizowaliśmy przyjęcie w plenerze w palacu domaniowskim, nad wodą, pogoda dopisała co najważniejsze jezeli planujecie robic wesele w lecie, polecam zabawe na świeżym powietrzu.

Comment

Zamieszczone przez malaczarnak Zobacz posta
                        Witam, jestem mlodziutka narzeczona ale slub chcemy na przyszly rok czyli 2012. Szukamy dworku w starym stylu np z "Pana Tadeusza" albo jakiś zameczek czy coś podobnego w woj. mazowieckim. Moze ktos wie czy cos takiego jest i moze wyrazić swoją opinię? Bardzo proszę o rady bo szukam, szukam i nic...

Z góry dziekujemy

Ja wybrałam Pałacyk na Podbeskidziu - dla mnie cudo,
                        i nawet cześc imprezy może odbyć się w ogrodzie

)))
                        Last edited by blackyy; 17-09-14, 15:57.

Comment

Wesele w dworku czy zamku ma na pewno swój niepowtarzalny klimat. Zastanawia mnie tylko, jak to wygląda od strony finansowej- czy faktycznie jest to o wiele droższy interes, jak zazwyczaj się mówi? Chodzi mi o sam koszt od osoby za salę, pomijam noclegi itp...?
                          Last edited by blackyy; 21-05-15, 11:34.

Comment

Zamieszczone przez Wloscislaw1729 Zobacz posta
                            Wesele w dworku czy zamku ma na pewno swój niepowtarzalny klimat. Zastanawia mnie tylko, jak to wygląda od strony finansowej- czy faktycznie jest to o wiele droższy interes, jak zazwyczaj się mówi? Chodzi mi o sam koszt od osoby za salę, pomijam noclegi itp...?
                            Myślę, że teraz kiedy weszły w grę śluby plenerowe to w ogóle można zmniejszyć koszta.
                            Np. możesz ślub zorganizować we własnym ogrodzie, zamówić catering z obsługą, masz swój alkohol..
                            mnóstwo marży odpada

Comment

Och, ślub we dworku, najlepiej na świeżym powietrzu to moje marzenie

Comment

Reklama Reklama Module
                              Collapse

Working...
                              X