Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
SALA - która lepsza? jak szukać? co myślicie o tej sali? itp Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

• Powiem Ci, że bardziej mi się podoba ta sala niż pałacowa. Tam to wesela są do 150 osób, a ta jest taka akuratna. No i fajne jest to, że nie tańczy się na płytkach.

Comment

• Na pewno mniej się ślizga jak się ma gładkie buty
      My akurat byliśmy na dużym weselu ponad 130 osób więc ta większa sala była akurat

Comment

• O, widzę obrazy Klimta, więc jestem baaardzo na tak!!!!

Comment

• http://images49.fotosik.pl/1339/d70b4a19010e13c6m.jpg

To ja się pochwalę swoją salą Stoły będą tak jak na tym zdjęciu, w trzech rzędach, my będziemy siedzieć na samym końcu pod oknami, prostopadle do wszystkich. Parkiet jest przedłużeniem sali jadalnej (zależało nam na tym, by podczas zabawy widział nas zespół). O takiej sali zawsze marzyłam

Comment

• Bardzo fajna sala, my mieliśmy podobne ustawienia i wszyscy zadowoleni

Comment

• Bardzo ładna sala mieliśmy takie samo ustawienie stołów

Comment

• ładna sala, eleganckie kolory. Choć ja wolę okrągłe stoły, ale dobrze, że parkiet jest na tej samej sali

fiolekk, a jak to w końcu wyszło u Ciebie?? bo tak się martwiłaś, daj znać w wątku jak to się dalej potoczyło i czy panika była nieuzasadniona?
                Last edited by malena; 23-02-12, 16:10.

Comment

• Bardzo ładna sala

Comment

• Ładna sala. My też mieliśmy tak ustawione stoły.

Comment

• I my też tak będziemy mieli

Comment

• Odświeżam temat i chcę się zapytać o <zakazana reklama> ... widzę, że wynajmują sale na wesela i czy ktoś miał okazję korzystać podoba mi się strasznie ta opcja SPA z winoterapią ... z której można skorzystać na wieczór panieński ...
                        Last edited by fiolekkk; 24-08-12, 23:43.

Comment

• Witam
                          Zapraszam do skorzystania z moich usług jako Konsultanta Ślubnego.
                          Oferuję kompleksową pomoc w każdej kwestii, profesjonalne i indywidualne podejście do każdej Pary Młodej jak i każdej sprawy.
                          Moim zadaniem jest maksymalne odciążenie Was od obowiązków i stresu związanego z organizacją przyjęcia.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.fabryka-marzen.net oraz do kontaktu tel. 662-182-335

Comment

• Moderatorki usuńcie reklamę! 3 posty i wszystkie te same!

Comment

• Sala weselna to spory problem, a za razem najważniejszy, gdyż sporo zależy od dobrego miejsca i obsługi. Jako, iż mamy wesele latem wybraliśmy lokal, który wokół ma jakieś ciekawe obejście, po którym goście będą mogli pochodzić, odpocząć. Nie szukaliśmy sali weselnej przez znajomych, gdyż chcieliśmy mieć w miejscu, w którym nikt jeszcze nie miał wesela. Głównie szukaliśmy przez internet i tak też znaleźliśmy, dlatego polecam też taką formę szukania sali

Comment

• Salę najłatwiej chyba znaleźć przez odpowiednie wyszukiwarki - w kilka chwil można znaleźć wszystkie sale w okolicy, z opisami, zdjęciami itp. W okolicy Warszawy warto sprawdzić choćby Hotel Afrodyta, a właściwie dwór przy hotelu, tu http://www.afrodytaspa.pl/wesela jest o nim trochę - to jedno z bardziej eleganckich miejsc w okolicy miasta, z przestronną salą na ok. 200 osób.

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X