Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
DEKORACJA SALI - co jest modne? dlaczego tak a nie inaczej? Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Zamieszczone przez malin30
    Myślałam też o takiej świetlnej kurtynie za naszymi miejscami, ale o tej porze nigdzie nie ma choinkowych światełek
    Światłowody można kupić w marketach budowlanych, a lampki choinkowe napewno znajdziesz na allegro - może nie taki wybór jak w grudniu, ale są. Powodzenia w poszukiwaniach

Comment

Malin, tą kurtynę chcesz robić sama? ja tez o tym myslałam, tylko trzeba by dobrać jakiś taki materiał, co nie spali się od lampek a te choinkowe podobno szybko sie nagrzewają..
      balonów specjalnie nie lubie, chociaz ta dekoracja wygląda całkiem całkiem..

http://img155.imageshack.us/img155/8190/serrvk3.jpg

Comment

A ja właśnie będę miała światełka i dekoracje satynową w kolorze biało - pistacjowym. Będą też pokrowce na krzesła i dekoracja stołów.(wszystko będzie pod porę roku - czyli jesień - kolorowe liście itp.) Pani dekoratorka ozdobi nam też kościółek, i zrobi bukiet ślubny a gratis dostaniemy dekoracje z żywych kwiatów na samochód. Polecam wam profesjonalne firmy dekoratorskie. pani z takiej firmy przychodzi z całym ekwipunkiem - albumami ze zdjęciami, metrówkami, aparatami - wszystkim co jej jest potrzebne i przedstawia kilka propozycji dekoracji. My byliśmy umówieni z 2 takimi firmami i potem sobie wybraliśmy tą która nam bardziej przypadła do gustu. Ceny były bardzo zbliżone. Powiem że nie małe bo płacimy ponad 1500 zł. Ale wesele mamy w Ośrodku Kultury więc byłam na to przygotowana Mam nadzieję że efekt będzie powalający jeżeli potrzebujecie kontakt do takiej firmy z okolic Będzina, Dąbrowy Górniczej i Sosnowca to piszcie na priva

Comment

u mnie bedzie dekoracja polaczona material+balony + swiatelka i jako dodatek balon strzelajacy. Na poczatku chcialam sam material ale ta sala nie nadaje sie do takiego wystoju. Balony zdecydowanie dodadza uroku tej sali. Jak ktos juz wczesniej napisl - wszystko jest modne - kwestia tego jak to bedzie zrobione, jaka sala. itp.
          Idealnie dobrane kolory, ( materilu czy balony ) do wystroju orginalnego sali i wychodzi cudenko.

Comment

wybuchowy balon jest faaajny
            http://img444.imageshack.us/img444/9...chobalobv9.jpg

Comment

...albo w innej wersji
              http://img442.imageshack.us/img442/754/dsc7150rw6.jpg

Comment

Ja też będę miała balon strzelający

Comment

Ja tez. Właśnie dziś przyszła paczka. obawiam się co to będzie się działo jak będą nadmuchiwane te baloniki. Aż się boję

Comment

Właśnie ja mam dekoracje złotobrązową z ecru a sala jest w drewnie.

Comment

Zamieszczone przez basga
                      Właśnie ja mam dekoracje złotobrązową z ecru a sala jest w drewnie.
                      ja tez jestem za ecru i ciemnym złotem. Tablice do samochodu tez chcę zamówić na złotym tle, kieckę mam ecru, Mój M. złota kamizelkę, bukiet chcę mieć z kremowych kwiatów zawiązanych złota wstążką. Zaproszenia tez robię w tych kolorach.
                      Lubię gdy wszystko jest tak skomponowane.

Comment

MYCHA...no ja mam dokładnie tak samo i też lubię jak wszystko do siebie pasuje.
                        Nawet wstążeczki do cukierków mam złote!

Comment

Basga, czyli masz dobry gust

Comment

Dekorowanie sali samemu to super zabawa, jednak męczy to każdego zwłaszcza młodych. My zadecydowaliśmy że nie będziemy się z tym bawić, wzięliśmy dekoratora który za 500 zł - bardzo tanio - ustroi nam salę. My mamy to z głowy a efekt ..... hmmmm wierzę że będzie pięknie

Comment

500zł to niby nie dużo biorąc pod uwagę ceny dekoratorów, ale niestety dla mnie to dużo.. najpewniej sama coś wymyślę.. zresztą, jak sala jest nowa i ładna to za duzo nawet nie trzeba ustrajać..

Comment

W jakich kolorach sala..

Niewim czy już gdzieś jest taki wątek( szukałam i nie znalazłam,) ale chciałam, się zapytać w jakich kolorach przystrajacie salę.. wiecie balony itp. zawieszki na wódki, karteczki itp.. Bo ja nie mam pojęcia w jakich kolorkach to zrobic a potrzebne pierdołki chcem zamowić wcześniej.. buziaki

Comment

Reklama Reklama Module
                                Collapse

Working...
                                X