Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
dj vs zespół Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
 • Filter
 • Czas
 • Show
Clear All
Nowy post

 • #16
  Zależy co kto lubi. Jedni wolą muzykę na żywo, inni wolą puszczane oryginały bez większego zaangażowania DJ-a. Pamiętajcie też przy takich decyzjach o tym, aby dostosować zespół/dj-a do sali. Byłam na weselu, na którym był malutki parkiet - połowę miejsca zajmował zespół, sama sala w ogóle nie była zbyt duża a nagłośnienie - fatalne. Muzyka to był jeden wielki głośny jazgot. I cóż, że grali na żywo, jak ledwo dało się wytrzymać? Także zwracajcie na to uwagę. Na moim weselu był zespół http://vervaband.pl/ i bawiliśmy się wszyscy naprawdę świetnie. Mogę z czystym sumieniem polecić tym, którzy preferują muzykę na żywo.

  Comment


  • #17
   Zależy co się komu podoba. Ja bym wybrała DJ zamiast zespołu i wiadomo, że trzeba myśleć o tym o wiele wcześniej. Bardzo dobrego dj mają w JURAJSKA AGENCJA MUZYCZNA. Do tego wodzirej, bez którego moi zdaniem nie ma opcji dobrego wesela. Możesz też wynająć u nich min animatora dla dzieci.

   Comment


   • #18
    Ja na weselu miałam http://zespolrevers.net.pl/ ten zespół muzyczny i byłam bardzo zadowolona. Wesele się udało, a goście świetnie się bawili całą noc

    Comment


    • #19
     Wiadomo, że każdy ma prawo do swojego zdania i każdemu podoba się coś innego, ale jednak zespół to dużo lepsza opcja i to też ze względu na tradycję. Nam z mężem lepiej bawi się przy zespole, więc też na to się zdecydowaliśmy na weselu. Wspólnie wybraliśmy zespół NotoGramy. Ich ofertę możecie sprawdzić sobie na ich stronie internetowej notogramy.com.pl.

     Comment


     • #20
      Moim zdaniem to zależy od gości jakich zapraszamy. U nas było bardzo dużo młodych oósb i postawiliśmy na DJ na wesele. To był bardzo dobry wybór, wszyscy się świetnie bawili przy zaproponowanych przez niego grach.

      Comment


      • #21
       to zależy, od Waszych preferencji, od gości - czy większa ilość młodych czy starszych, od budżetu

       Comment


       • #22
        U mnie był zespół, więc za zdecydowanie za zespołem jestem. Według mnie potrafią bardziej zainteresować i zabawić gości. Jest ich przede wszystkim więcej w ekipie, więc lepsza organizacja. Oczywiście wybór tak czy siak należy do Was, ale jeśli chcielibyście, to polecić mogę zespół NotoGramy, dla osób z Warszawy i okolic.

        Comment

        Reklama Reklama Module
        Collapse

        Working...
        X