Ogłoszenie Ogłoszenie Module
Collapse
No announcement yet.
WSZYSTKO o pierwszym tańcu - jaka piosenka? co radzicie? itp Page Title Module
Move Usuń Collapse
X
Szczegóły konwersacji Module
Collapse
  • Filter
  • Czas
  • Show
Clear All
Nowy post

Mili Państwo. Obserwuje różnorodność utworów i pomysłów na pierwszy taniec Młodych. Gdybym dobrze policzył to myślę ,ze byłoby to co najmniej 50 utworów... i co najdziwniejsze i zarazem dające dużo do myślenia... wszystkie te utwory jak najbardziej są jedyne i niepowtarzalne na początek tej uroczystości. Wniosek i zarazem rozwiązanie problemu nasuwa sie samo - każdy z tych utworów będzie nie zapomnianym wspomnieniem i wzruszeniem, pod warunkiem ,ze Młodzi zatańczą go w miarę poprawnie, w tańcu Młoda nie będzie na gorąco komentowała do Młodego ,ze np. ciocia Ania to dała do d... prezent , a stoły miały być ustawione w podkowę ..ale leśną. Drodzy narzeczeni podczas pierwszego tańca patrzcie sobie głęboko w oczy, uśmiechajcie sie i na te 3-4 min zapomnijcie , o całym stresie tylko poddajcie sie działaniu uczucia i miłości która Was łączy , a wówczas zatańczycie najpiękniejszy taniec na świecie ...i nawet pary z Tańca z Gwiazdami mocno pobledną przy Was. Pozdrawiam

Comment

Ja z Narzeczonym będziemy tańczyć spokojnego walca angielskiego (kroków nauczyliśmy się za pomocą internetu! Zainteresowanym podam adres stronki) do piosenki pt."Oczarowanie" Zbigniewa Wodeckiego. Wspaniały tekst i przepiękna melodia. Polecamy!!!

Comment

Ja polecam na pierwszy taniecpiosenke Univers " w perły zmienic deszcz"

http://abcslubu.pl/suwak/12_29_2006_7_7_2007_45.png

Comment

Ja wczoraj zamówiłam pierwszy taniec u mojego zespołu będzie to What a Wonderful World by Louis Armstrong

Comment

a my jako pierwszy taniec zatanczylismy Farbe chcę tu zostac i sama ją wybrałam bo uwielbiam ten kawałek i jest w nim duzo prawdy, która zawiera sakrament małżeństwa i bylo cudnie i wolno sentymentalnie i romantycznie...

Comment

Ehh Niczka Zazdroszcze Ci! też bym chciała już odtańczyć ten pierwszy taniec z mężem Nie mogę się tego doczekać! Też lubię "Chcę tu zostać", ale nam się fajniutko tańczy tego walca "Oczarowanie". Piosenka jest taka bajkowa i magiczna

Comment

My wybraliśmy Krzysztofa Krawczyka "Preludium weselne"
                można tańczyć nawet jak się nie potrafi a wstęp to marsz weselny [/b]

Comment

mysmy wybrali piosenke
                  "Sen na pogodne dni" Beaty Bartelik.
                  Piosenka mało znana ale przesliczna. Mamy tylko maly problem. Ślub na poczatku maja a moj narzeczony jest troszeczke na bakier z tancem. Chyba wezmiemy z 2-3 lekcje. Bo wiadomo- dochodzi stres, wszyscy patrza no i zeby jakos poszlo

http://abcslubu.pl/suwak/01_07_2007_5_5_2007_45.png

Comment

nams ie trafilo przed naszym slubem wesele przyjaciol i tam moj mąż uczyl sie tanczyc a raczej ja do ochrzanilam i marudzilam nie depcz po palcach mam sandalki no ale dalismy rade i bez lekcji wyszlo nam bardzo fajnie poza tym ze swoim mezczyzna tanczy sie najlepiej

Comment

ktoś może uznać że jestem szalona ale na swoim weselu (to dopiero za parę dobrych lat) chciałabym zatańczyć MAMBO z Dirty Dancing

do pierwszego tańca nadaje się jeszcze piosenka "przy niedzieli zabawa" zespołu POD BUDĄ polecam

Comment

eeeh dirty dancing jest kultowe wiec jak Twoj partnetr da rade to ja poprosze o filmik z tym nagraniem

Comment

a może coś z tego wam spasuje

Natalia Kukulska- Zakochani
                          Krzysztof Krawczyk- O Tobie
                          Chłopcy z Placu broni- Kocham Cie
                          magma- wszytskie chwile

Comment

a ja chyba wybiore zawsze tam gdzie Ty lady Panku super

Comment

http://abcslubu.pl/suwak/01_20_2007_19_5_2007_45.png

moje utwory:
                              Leonard Cohen Dance me to the end of love
                              Brian Adams Heven
                              Glenn medeiros Nothing's gonna change my love for you
                              Michael Bolton When a man loves a woman

trudny wybor....wszystkie sa super!

Comment

o tak wszystkie te utwory są piękne - zależy jeszcze czy zespół będzie umiał je zagrać - a reszta zależy od Waszych umiejętności tanecznycj

Comment

Working...
                                X